Mersin Erdemli Çerçili Süpürgelik Mevkii 13 Dönüm  Satılık Tarla
  • Satılık
  • 1 sene önce
  • görüntülenme

Erdemli / Çerçili Köyü

İlan Açıklaması

Mersin Erdemli Çerçili Süpürgelik Mevkii 13 Dönüm Satılık Tarla

Erdemli Çerçili Süpürgelik Mevkii 13 Dönüm Satılık Tarla bölge itibariyle yükselen bir değerdedir.

Erdemli Çerçili son zamanlarda villa yapımına uygun olarak oldukça talep gören bir bölgedir. Tarlamızın bulunduğu lokasyon gölete yakın bir mesafededir.

En önemlisi Erdemli merkez son dönemlerde kışlık kullanım kadar yazlık olarak da ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı da son dönemlerde ticari hacmi oldukça genişlemiştir. Erdemli  tarım ve turizm ile ön plana çıkmaktadır. Tarım sektörü kadar son dönemlerde ticari sektör de oldukça genişlemiştir. İstihdamın sağlanabilmesi için de bölgeye yatırımlar oldukça hız kazanmaktadır.

En önemlisi Mersin Erdemli bölgesi son zamanlarda kış turizminin oldukça yoğunluk kazandığı bir bölgedir. Bu sebeple yaylacılık bu bölgeden önemli bir unsurdur.

Erdemli Mersin ilinin en büyük ilçelerinden birisidir. Son zamanlarda yerli yatırımcılar kadar yabancı yatırımcılarında gözdesi olmuştur.

Mersin Erdemli Çerçili  bulunan yerimiz Erdemli merkeze 20 km mesafededir. Mersin merkeze ise ortalama 50 km mesafededir. Merkeze oldukça yakın bir konumdadır.

Sonuç olarak Mersin Erdemli Çerçili Süpürgelik mevkiinde  gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Sorumlu Emlak Danışmanı Işıl Seymen

Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

 

 

İlan Bilgileri

İlan No
198370
İlan Tarihi
04 Mart 2023
Konumu
Mersin / Erdemli / Çerçili Köyü
Arsa Tipi
Satılık
İmar Durumu
Tarla
Ada No
Parsel No
Pafta No
Metrekare
13.226 m2
Kaks
Gabari
Tapu Durumu
Müstakil Parsel
Kat Karşılığı
Hayır
Krediye Uygunluk
Uygun
Yatırıma Uygunluk
Uygun
Takas

Altyapı

Konum

Kullanım Amaçları

Manzara

Konum