• Satılık
  • 2 ay önce
  • görüntülenme

Erdemli / Koyuncu Mah.

İlan Açıklaması

Mersin Erdemli Koyuncu Denize Yakın Satılık Arsa

Koyuncu Denize Yakın Satılık Arsa denize yakın bir konumdadır.Mersin Erdemli Koyuncuda bulunan yerimiz arsa vasfındadır.

En önemlisi Erdemli Koyuncu merkez son dönemlerde kışlık kullanım kadar yazlık olarak da ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı da son dönemlerde ticari hacmi oldukça genişlemiştir. Erdemli  tarım ve turizm ile ön plana çıkmaktadır. Tarım sektörü kadar son dönemlerde ticari sektör de oldukça genişlemiştir. İstihdamın sağlanabilmesi için de bölgeye yatırımlar oldukça hız kazanmaktadır.

En önemlisi Mersin Erdemli bölgesi son zamanlarda kış turizminin oldukça yoğunluk kazandığı bir bölgedir. Bu sebeple yaylacılık bu bölgeden önemli bir unsurdur.

Erdemli Mersin ilinin en büyük ilçelerinden birisidir. Son zamanlarda yerli yatırımcılar kadar yabancı yatırımcılarında gözdesi olmuştur.

Mersin Erdemli Koyuncuda   bulunan yerimiz Erdemli merkeze 3 km mesafededir. Mersin merkeze ise ortalama 30 km mesafededir. Merkeze oldukça yakın bir konumdadır.

Mersin Erdemli koyuncu denize yakın arsamız aynı zaman da ana yola da yakın konumdadır.

Sonuç olarak Mersin Erdemli Koyuncu mevkiinde  ev arsa tarla  alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Sorumlu Emlak Danışmanı Işıl Seymen

Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

İlan Bilgileri

İlan No
330993
İlan Tarihi
29 Şubat 2024
Konumu
Mersin / Erdemli / Koyuncu Mah.
Arsa Tipi
Satılık
İmar Durumu
Ada No
Parsel No
Pafta No
Metrekare
280 m2
Kaks
Gabari
Tapu Durumu
Kat Karşılığı
Krediye Uygunluk
Yatırıma Uygunluk
Takas

Altyapı

Konum

Kullanım Amaçları

Manzara

Konum