Mersin Erdemli Sıraç Satılık Kivi Bahçesi
Mersin Erdemli Sıraç Satılık Kivi Bahçesi
Mersin Erdemli Sıraç Satılık Kivi Bahçesi
Mersin Erdemli Sıraç Satılık Kivi Bahçesi
  • Satılık
  • 1 sene önce
  • görüntülenme

Erdemli / Sıraç Köyü

İlan Açıklaması

Mersin Erdemli Sıraç Satılık Kivi Bahçesi

Erdemli Sıraç Satılık Kivi Bahçesi   19500m2 dir. Sıraçta  bulunan bahçemizin içerisinde ev bulunmaktadır. Bahçe içerisinde aynı zamanda büyük havuz mevcuttur  ve bahçe çitlerle çevrilidir.

Sıraç  bölgesi son zamanlarda villa yapımına  ve bahçeye uygun olarak oldukça talep gören bir bölgedir. Erdemli Sıraç  bölgesi eğimli arazi üzerinde olduğu için konuma göre deniz manarası da bölgede mevcuttur. .

En önemlisi Erdemli merkez son dönemlerde kışlık kullanım kadar yazlık olarak da ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı da son dönemlerde ticari hacmi oldukça genişlemiştir. Erdemli  tarım ve turizm ile ön plana çıkmaktadır. Tarım sektörü kadar son dönemlerde ticari sektör de oldukça genişlemiştir. İstihdamın sağlanabilmesi için de bölgeye yatırımlar oldukça hız kazanmaktadır.

Erdemli Mersin ilinin en büyük ilçelerinden birisidir. Son zamanlarda yerli yatırımcılar kadar yabancı yatırımcılarında gözdesi olmuştur.

Erdemli Sıraç  bulunan yerimiz Erdemli merkeze 10 km mesafededir. Mersin merkeze ise ortalama 40 km mesafededir. Merkeze oldukça yakın bir konumdadır.

Sonuç olarak Mersin Erdemli Sıraç  mevkinde gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Sorumlu Emlak Danışmanı Işıl Seymen

Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

 

 

İlan Bilgileri

İlan No
198037
İlan Tarihi
03 Mart 2023
Konumu
Mersin / Erdemli / Sıraç Köyü
Arsa Tipi
Satılık
İmar Durumu
Tarla
Ada No
Parsel No
Pafta No
Metrekare
195.000 m2
Kaks
Gabari
Tapu Durumu
Kat Karşılığı
Hayır
Krediye Uygunluk
Uygun
Yatırıma Uygunluk
Uygun
Takas
Hayır

Altyapı

Konum

Kullanım Amaçları

Manzara

Konum