- Zum Verkauf
- 4 years önce
- görüntülenme
Erdemli / Ayaş Bld. (Kumkuyu Mah.)
Beschreibung der Anzeige
1+1 gemeubileerd appartement te koop in Mersin Erdemli Kumkuyu Obakoy Complex
Obakoy-site ligt aan zee en onze flat heeft van beide kanten uitzicht op zee. Ons appartement bevindt zich op de 3e verdieping van een gebouw met 3 verdiepingen. Het ligt op het terrein en heeft een goed onderhouden groen landschap met een zwembad. De flat heeft twee balkons en een van de balkons is naar binnen genomen. Daarom is de flat een zeer grote 1+1.
De Kumkuyu Obakoy-site ligt ook heel dicht bij de hoofdweg. Daarom is het transport zeer eenvoudig.
Rond de Obakoy-site zijn er Korikos-site, Altınportakal-site, Kumkuyu-vakantiesite, ALkent-site, MARina-site.
Voor de camping is een zwemgedeelte. Tevens is het op loopafstand van het duinstrand.
Het belangrijkste is dat de regio Kumkuyu een regio is die de voorkeur heeft van binnenlandse en buitenlandse investeerders.
Om het kort samen te vatten, er zijn ontbijtzalen, winkelcentra, markten, restaurants en ontbijtruimtes rond Kumkuyu.
Mersin Erdemli Kumkuyu ligt op ongeveer 40 km afstand van het centrum van Mersin. Het ligt op 10 km van het centrum van Erdemli, waar visrestaurants en de belangrijkste bezienswaardigheden van de regio te vinden zijn.
Voor uw aankoop-, verkoop- en verhuurtransacties van onroerend goed in de regio Kumkuyu
Gelieve ons te contacteren
Adviseur Isil Seymen
KLIK VOOR ONZE VIDEO'S
MET ZIJN DESKUNDIGE PERSONEEL, GROTE INVESTERINGSPORTEFEUILLE EN RIJK KLANTENNETWERK, IS VIP REAL ESTATE ONZE WAARDEVOLLE MENSEN IN ONZE MENSENGERICHTIGE BEDRIJFSFILOSOFIE, VAN ONROEREND GOED PRESENTATIE TOT TITEL OPERATIES EN STALLING THE FOL OF THE FOLOSOFIE. MET VEILIGE STAPPEN NAAR DE TOEKOMST.
VIP EMLAK REAL ESTATE HET LEIDENDE MERK VAN DE WERELD
Video

İlan Bilgileri
- Anzeigennummer
- 135200
- Anzeigedatum
- 14 August 2021
- Ort
- Mersin / Erdemli / Ayaş Bld. (Kumkuyu Mah.)
- Wohnungtyp
- Apartmenthaus
- Heizung
- Kein
- Quadratmeter
- 80 m2
- Anzahl der Räume
- 1+1
- Nummer des Bads
- 1
- Möbliert
- Ja
- In Wohnsiedlung
- Ja
- Beitrag
- TL
- Baualter
- 16-20 arası
- Anzahl der Etagen
- 3
- Nummer der Etage
- 3
- Benutzungssituation
- Boş
- Mieteinnahmen
- Kreditverfügbarkeit
- Verfügbar
- Anlagenverfügbarkeit
- Verfügbar
- Austausch
- Nein