ARPAÇBAHŞİŞ MAVİDA  SİTESİ

ARPAÇBAHŞİŞ MAVİDA SİTESİ

Arpaçbahşiş  MAVİDA  SİTESİ, Arpaçbahşiş kasabasında sahile çok yakın bir konuma sahiptir. Aynı zamanda yola olan uzaklığı kısa mesafededir. Arpaçbahşiş Mavida Sitesi içerisinde site güvenliği ve çalışanları , sosyal tesis, bina altı açık otopark , çocuklar için oyun parkı , açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu , spor salonu , çocuklar için oyun alanı bulunmaktadır. Arpaçbahşiş Mavida Sitesi bulunduğu konum açısından,  Arpaçbahşişin en çok tercih edilen gözde bölgeleri arasında yer almaktadır. Site önünden alışveriş merkezlerinin servis araçları ve dolmuş geçmektedir. Arpaçbahşiş Mavida Sitesi  yazlık- kışlık kullanıma uygun olup, kuzey güney doğu ve kuzey güney batı  cephelidir. Arpaçbahşiş Mavida Sitesi tam bir aile ortamıdır. Nezih ve huzurlu bir sitedir.

Arpaçbahşiş Mavida  Sitesi’nin , Mersin merkez’e uzaklığı  30 km olup araç ile sadece 25 dakika sürmektedir. Batı cephesinde Alata Araştırma , Güney Cephesinde , park ve deniz bulunmaktadır. Denize 200 m mesafededir. Mersin – Antalya Karayoluna 200 metredir. Anayola ve sahil yoluna yakın konumda olduğu için ulaşım sıkıntısı yaşanmaz. Toplamda 2 blok ve 44 daireden oluşmaktadır.  Site içerisindeki dairelerin hepsi 3+1 olup A blokta bulunan daireler  135 m2 , B Bloktaki daireler ise 170 m2’dir.

Vip Gayrimenkul Uzman Kadrosu olarak daire sunumundan tapu ve tapu sonrası işlemlerinize kadar size yardımcı oluyoruz ve Arpaçbahşiş MAVİDA Sitesi’nden ev sahibi olmanızı kolaylaştırıyoruz.

Vip Gayrimenkul Uzman Kadrosu olarak sizin için buradayız.

Paylaş