Erdemli Arpaçbahşiş Mersin Tatil Sitesi

Erdemli Arpaçbahşiş Mersin Tatil Sitesi

Erdemli Arpaçbahşiş Mersin Tatil Sitesi

Erdemli Arpaçbahşiş Mersin Tatil Sitesi

Mts Arpaçbahşiş denize sıfır bir site olup 1+1  2+1 3+1 ve dublex dairelerden oluşmaktadır. Mersin Tatil Sitesinde yönetim aktif yeşil peyzaj oldukça geniş ve bakımlıdır. Mersin Tatil Sitesi çevresinde market fırın alış veriş yapılabilecek merkezler bulunmaktadır. Site önünde bulunan plaj uzun ve kumul bir plajdır. Arpaçbahşiş sahili yaz aylarında oldukça hareketli olup yazın stantlar kurulmaktadır.

Mts sitesinde 2 tane havuz bulunmaktadır. Aynı zamanda site içerisinde barbekü alanı basketbol sahası kapalı otopark mevcuttur.

Arpaçbahşiş bölgesinde bulunan deniz oldukça temizdir. Erdemli Alata Araştırma merkezinin yanında oluşundan dolayı sitenin manzarası da oldukça yeşildir.

Mts  bulunan daireler dağ ve deniz  cepheli olup oldukça esintisi boldur. Mts sitesi ana yola da yürüme mesafesindedir. Mts çevresinde Flamingo 1 sitesi, Yıldıztaşı Sitesi , Güneş 3 Sitesi bulunmaktadır.

Arpaçbahşiş Mersin merkeze 25 km mesafededir.

Arpaçbahşiş bölgesi bölgenin en çok tercih edilen ve köklü sitelerin bulunduğu  yerdir.

Arpaçbahşiş Mersin Tatil Sitesinden gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Danışman Işıl Seymen
Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Paylaş