ERDEMLİNİN GÖZDESİ ULTRA LÜKS ALATAPARK SİTESİ

ERDEMLİNİN GÖZDESİ ULTRA LÜKS ALATAPARK SİTESİ

ERDEMLİNİN MERKEZİNDE DENİZE SIFIR KONUMDA BULUNAN ALATAPARK KONSEPTİ İLE OLSUN DAİRELERİ İLE OLSUN LÜKSLÜK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN BİREBİR BİR SİTEDİR.

KONUMU İTİBARİYLE ERDEMLİ SAHİLİNDE BULUNUR.ÇEVRESİNDE SAĞLIK OCAĞI,KAFELER,MARKETLER,ÖĞRETMEN EVİ VE BİR ÇOK ALTERNATİFLER BULUNMAKTADIR.ÇARŞIYA,BANKALARA,KUAFÖRLERE YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.

BU ŞAHANE SİTE 7/24 GÜVENLİK GÖREVLİLERİYLE KORUNMAKTADIR.SİTE İÇERİSİNDE AQUAPARK,YÜZME HAVUZU,SPOR ALANI BULUNMAKTADIR.SİTENİN ÖNÜNDEN DENİZE GİRİLEBİLECEK SAHİL BULUNMAKTADIR.

BU SİTEDEKİ DAİRELER 4+1 KONSEPTİNDEDİR.DAİRELERİN İÇERİSİNDE GİYİNME ODASI,2 ADET BANYO,KİLER BULUNMAKTADIR.BALKON CEPHELERİ DİREK DENİZİ GÖRMEKTEDİR VE GÜNEY KUZEY CEPHELİ DAİRELER MEVCUT OLDUĞU İÇİN YAZ MEVSİMLERİNDE KLİMA BİLE KULLANMAYA İHTİYACINIZ YOKTUR DAİRELERİN ESİNTİSİ HİÇ EKSİK OLMAZ.

BU SİTEDEN EV SAHİBİ OLMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEKTİR.SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE TELEFONLARIMIZ VE KAPILARIMIZ HER DAİM AÇIKTIR.EV SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN SİZİ DE BİR EV SAHİBİ YAPALIM.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADRO.

Paylaş