Mersin Erdemli Alata Park Sitesi

Mersin Erdemli Alata Park Sitesi

Erdemli Alata Park Sitesi denize sıfır konumda 4 bloktan oluşmaktadır. 4+1 daire seçenekleri olup geniş 4+1 ve küçük 4+1 dairelerden oluşmaktadır.En önemlisi Ana yola da yürüme mesafesinde olmasından dolayı ulaşım oldukça kolaydır.

Tüm daireler deniz manzaralıdır. 15 kattan oluşmaktadır.Her katta çift daire bulunmaktadır.  Dairelerde ebeveyn banyosu , alaturka wc , giyinme odası , vestiyer , çelik kapı bulunmaktadır. Sitede güvenlik ve  site görevlileri mevcuttur.

Erdemli Alata Park Sitesi yönetim aktiftir. Site içerisinde  örneğin ; geniş otopark alanı , çocuk oyun alanı , basketbol sahası, kamelya , havuz bulunmaktadır.

Site içerisinde direk denize ulaşım mevcuttur.  Deniz uzun kumul bir plajdan oluşmaktadır. Site sahil bandı üzerinde yer almaktadır. Erdemli sahil bandı trafiğe kapalı olup Erdemli girişinden çıkışına kadar olan mesafededir.

Erdemli Mersin merkeze 30 km mesafededir. Son zamanlarda yerli turistler kadar yabancı turistlerinde yoğun olarak talep ettiği bir bölgedir.

Alata Park sitesi çevresinde  örneğin ; Erdemkent sitesi , Erciyes sitesi , Gündeşli plaza , Merintur projeleri bulunmaktadır.

En önemlisi Alata Park çevresinde alış veriş yapılabilecek merkezler, marketler , fırın , hastane bulunmaktadır. Oldukça merkezi bir konumda olmasından dolayı  her yere yürüme mesafesindedir.

Sonuç olarak Mersin Erdemli Alata Park sitesinde gayrimenkul alım satım kiralama işlemleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Danışman Işıl Seymen

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN 

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Paylaş