MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ FLAMİNGO 1 SİTESİ TATİLCİLERİN YENİ ADRESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ FLAMİNGO 1 SİTESİ TATİLCİLERİN YENİ ADRESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ FLAMİNGO 1 SİTESİ TATİLCİLERİN YENİ ADRESİ

FLAMİNGO 1 SİTESİ MERSİN ERDEMLİ, ARPAÇBAHŞİŞ MEVKİİNDE BULUNMAKTADIR.

TATİL DENİNCE İLK AKLA GELEN MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ FLAMİNGO 1 SİTESİDİR. GAYET NEZİH İNSANLARIN OLDUĞU BİR SİTEDİR. TATİLİN VE HUZUN FAZLASIYLA TADINI ÇIKARACAĞINIZ BİR SİTEDİR VE İSTREDİĞİNİZ BÜTÜN ÖZELLİKLERE SAHİPTİR.

FLAMİNGO 1 SİTESİ DENİZE SIFIR KONUMDADIR. ARPAÇBAHŞİŞ BOYUNCA UZANAN UZUN BİR SAHİLİ VE KUMUL BİR PLAJI BULUNMAKTADIR.

FLAMİNGO 1 SİTESİ AÇIK YÜZME HAVUZU, ÇOCUK YÜZME HAVUZU, ÇOCUK OYUN ALANI, ARAÇ OTOPARKI, AKTİF YÖNETİMİ, 7/24 ÇALIŞANLARI MEVCUT OLAN SİTEDİR.

FLAMİNGO 1 SİTE ETRAFI, MTS MERSİN TATİL SİTESİ, GÜMÜŞTUR 1, GÜMÜŞTUR 2, GÜMÜŞDERE, YILDIZ TAŞI VE DAHA BİR ÇOK YAZLIK SİTELER YER ALMAKTADIR.

FLAMİNGO 1 SİTESİ ETRAFINDA İSE ALIŞVERİŞ YAPACAĞINIZ MARKETLER, KAHVALTI SALONLARI, AKTİF ARPAÇ MİNİBÜSLERİ, ARPAÇ SAHİLİNDE İSE YAZLIKÇILARA ÖZEL ÖZELLİKLE AKŞAMLARI SIKILMADAN DOLAŞACAĞINIZ ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ ALIŞVERİŞ ZİNCİRİ (TAKI, HER TÜR KIYAFET) YER ALMAKTADIR.

FLMAİNGO 1 SİTESİ YAZLIK OLSUN, KİRALIK, SATILIK, HER TÜRLÜ DAİRE KİTLESİNE HAKİM OLAN ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL ARAMINIZ BEKLİYOR.

VİPGAYRİMENKULDEN SATILIK, VİPGAYRİMENKULDEN KİRALIK, VİPGAYRİMENKULDEN ARSA, VİPGAYRİMENKULDEN TARLA, İSTEDİĞİNİZ KRİTERLERE GÖRE ARAMINIZ BEKLİYORUZ.

ERDEMLİ MERKEZ ERDEMLİ LİSESİ YAN TARAFINDA BULUNAN OFİSİMİZE KAHVE İÇMEYE HER DAİM BEKLİYORUZ.

KALİTENİN GÜVENİN ADRESİ ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL.

Paylaş