MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ

GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ, MERSİN İLİ, ERDEMLİ İLÇESİ, ARPAÇBAHŞİŞ MAHALLESİNDE BULUNMAKTADIR.

GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ, DENİZE 100 METRE, D/400 KARAYOLUNA 300 METRE MESAFEDE YER ALMAKTADIR.

GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ DAİRELERİ AĞIRLIKTA 3+1 LERDEN OLUŞMAKTADIR. BLOK BAZINDA VE DAİRELERİN BAKIŞ AÇISI TAMAMİYLE DENİZ TARAFINA GÜNEY CEPHEYE HAKİMDİR.

GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ, DAİRELERİ FAZLASIYLA KULLANIŞLIDIR.

GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ GENEL OLARAK OTURMUŞ BİR SİTE OLUP, AÇIK YÜZME HAVUZU, ARAÇ OTOPARKI, 7/24 SİTE ÇALIŞANLARI, AKTİF YÖNETİM, GENİŞ BAKIMLI PEYZAJI, KAMELYASI, TAŞ FIRINI MEVCUTTUR.

GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ ETRAFI, ALIŞVERİŞ MARKETLERİ, BİM, A101, ŞOK MARKETLERİ, BAYAN ERKEK KUAFÖRÜ, YAZIN AĞIRLIKTA BAYANLARIN ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİ TUHAFİYE, KAHVALTI SALONLARI YER ALMAKTADIR.

GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA FAZLASIYLA AĞIRLIKTA YERLİ MÜŞTERİLERİNİ VE ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAMAKTADIR. SİTEYE YAZLIK İÇİN KALMAYA GELEN MÜŞTERİLER AĞIRLIKTA BU SİTEDEN BİR DAİRE SAHİBİ OLUYOR.

GÜMÜŞTUR 1 SİTESİ SATILIK, KİRALIK OLSUN TAMDA SİZLERE HİTAP EDEN YAZLIK SİTELERDEN BİR TANESİDİR. GELİN BU YAZ GÜMÜŞTUR 1 SİTESİNDEN VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU ARACILIĞI İLE SİZLERİDE BİR YAZLIK DAİRE SAHİBİ YAPALIM.

VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU TAPU VE TAPU İŞLEMİ SONRASINDA BİZLER HER DAİM BURADAYIZ. ERDEMLİ MERKEZ ERDEMLİ LİSESİ YAN TARAFTA BULUNAN OFİSİMİZE BİR KAHVE İÇMEYE HER ZAMAN BEKLERİZ. BİR TELEFON KADAR SİZE YAKINIZ. ARAMANIZI BEKLİYORUZ. İRTİBAT NO:03245577504

VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADRO.

 

Paylaş