MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞİN GÖZDESİ GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞİN GÖZDESİ GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ MAHALLESİNDE BULUNAN GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ ÜÇ TARAFI YOLLA ÇEVRİLİ, DENİZE 50 METRE MESAFESİ BULUNAN BİR SİTEDİR. ERDEMLİ VE MERSİN MERKEZE YAKIN KONUMDADIR.

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ YAZLIK OLARAK DAHA ÇOK TERCİH EDİLSE DE KIŞINDA RAHATLIKLA KONAKLAYABİLECEĞİNİZ BİR SİTEDİR.

GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ ÇEVRESİNDE HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYABİLECEĞİNİZ ÇEŞİTLİ İŞLETMELER BULUNMAKTADIR. SAĞLIK OCAĞI, ECZANE, KURUMSAL MARKETLERE YAKIN KONUMDADIR. 

GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİNİN TAM KARŞISINDA ALATA BAHÇE KÜLTÜRLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜNE AİT ARSALAR BULUNDUĞU İÇİN DENİZ MANZARASI KESİNLİKLE KAPANMAYACAKTIR. HEM DOĞA HEM DE DENİZ MANZARASININ KEYİFLE İZLENDİĞİ BİR SİTE OLAN GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ HUZURLU VE FERAHTIR.

GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ 5 BLOKTAN OLUŞMAKTADIR. SİTEDE 2+1 VE 3+1 DAİRELER BULUNMAKTADIR. SATILIK VE KİRALIK SEÇENEKLERİMİZ MEVCUTTUR.

GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ İÇERİSİNDE AÇIK YÜZME HAVUZU, OTOPARK, YEŞİL PAYZAJ ALANLARI, KAMELYA, GÜVENLİK VE SİTE GÖREVLİLERİ BULUNMAKTADIR. 

GÜMÜŞDERE TATİL SİTESİ SEÇENEKLERİNİZ ARASINDA İSE LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Paylaş