Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Elbiz Tatil Sitesi

Mersin Edemli Ayaş Denize Sıfır Elbiz Tatil Sitesi

Mersin Erdemli İlçesine bağlı Elbiz Tatil Sitesi Akdeniz’in masmavi sularına sıfır konumda bulunan deniz manzaralı lüks bir sitedir.

Tırtar bölgesi doğal güzellikleri ile ön planda çıkmaktadır. Berrak denizi ve yeşil alanları ile huzurlu ve konforlu bir tatil beldesidir.

Ayrıca bu bölge hem tatilciler hem de gayrimenkul yatırımcıları için ilgi odağı konumundadır.

ELBİZ TATİL SİTESİ sahil kıyısında yürüyüş yolu bulunmaktadır. Ayrıca anayola yakın konumu ve denize sıfır oluşu ile çokça tercih edilen bir sitedir.

ELBİZ TATİL SİTESİ içersinde yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafeterya, kamelya, barbekü alanı, geniş yeşil peyzaj, çocuk oyun parkı, site görevlileri bulunmaktadır. En önemlisi aktif yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

Ayrıca siteye ait plaj, şemsiye ve şezlonglar bulunmaktadır. Bu sayede sizlere keyifli bir tatil ve konforlu bir yaşam sunmaktadır.

ELBİZ TATİL SİTESİ çevresinde kahvaltı salonları, restaurantlar, market, manav bulunmaktadır. Her ihtiyacınıza yönelik olanaklara kolayca ulaşabilirsiniz.

ELBİZ TATİL SİTESİ D-400 karayolunun sahil kısmında konumlanmıştır. Ayrıca Erdemli şehir merkezine 10 km uzaklıktadır. Ulaşım ağı gelişmiş ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Sonuç olarak sizde MERSİN AYAŞ ELBİZ TATİL SİTESİNDEN daire sahibi olmak isterseniz satılık ve kiralık portföylerimiz için Vip Gayrimenkul uzman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz kalite ve güvenilir gayrimenkul alım satımlarında siz değerli yatırımcılarımıza doğru yatırım imkanı sunmaktır.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş