Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Onur Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Onur Sitesi

Mersin Ayaş bölgesinde yer alan Onur Sitesi Akdeniz’in eşsiz deniz manzarası ve doğasına sıfır konumlanmış bir tatil sitesidir.

Ayaş bölgesi masmavi denizi ve yeşil doğası ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca tarihi ve kültürel olarak zengin bir yapıya sahiptir. Bölgede kiliseler, antik kentler gibi birçok tarihi eser bulunmaktadır. En önemlisi berrak denizi ile sizlere keyifli bir tatil sunmaktadır.

Ayaş bölgesi kültürel zenginliği ve doğası ile turistler açısından ilgi odağı halindedir. Ayrıca hem tatil severler hem gayrimenkul yatırımcıları için göz bebeği konumundadır.

ONUR SİTESİ denize sıfır konumu ile bölgenin en iyi projelerindir. Ayrıca anayola ve denize yürüme mesafesindedir.

ONUR SİTESİ içerisinde geniş bakımlı peyzaj, kamelya, barbekü alanı, otopark, site görevlileri, aktif yönetim bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti bulunmaktadır.

Site çevresinde balık restaurantları, market gibi tüm ihtiyacınıza yönelik olanaklar mevcuttur. Ayrıca ulaşım ağı gelişmiş ve kolay ulaşılabilir bir konumdadır.

ONUR SİTESİ Erdemli şehir merkezine 10 km Mersin şehir merkezine ise 40 km mesafededir.

Yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE ONUR SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş