MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KORİKOS SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KORİKOS SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KORİKOS SİTESİ

KORİKOS SİTESİ, MERSİN İLİ, ERDEMLİ İLÇESİ, AYAŞ MAHALLESİNDE BULUNMAKTADİR.
KORİKOS SİTESİ, AYAŞ MAHALLESİNDE DENİZE SİFİR KONUMDA YER ALMAKTADİR. AYNİ ZAMAN DA ANTALYA YOLU GÜZERGAHİ D/400 KARAYOLUNA SIFIR KONUMDA YER ALMAKTADİR.
KORİKOS SİTESİNE İSTER KARAYOLU KENARİNDAN, İSTERSENİZ DE DENİZ TARAFİNDAN GİRİŞ KAPİSİ VARDİR.
KORİKOS SİTESİ, ULAŞİM VE DENİZ İÇİN HİÇBİR SIKINTI YAŞAMAZSINİZ.
KORİKOS SİTESİ AYAŞ MEVKİİNDE MERKEZİ KONUMDA YER ALMAKTADİR.
KORİKOS SİTESİ DAİRELERİ 1+1 VE 2+1 LERDEN OLUŞMAKTADİR.
KORİKOS SİTESİNDE BLOKLAR 5 KATTAN OLUŞMAKTADİR. ASANSÖR OLMAMASİNA RAĞMEN HİÇBİR SIKINTI YAŞAMADAN GÜNLÜK YAŞANTINIZA DEVAM EDEBİLİR, MERDİVENLERİ GAYET YATAY KONUMDA OLDUĞU İÇİN RAHATLİKLA ÇİKABİLİRSİNİZ.
KORİKOS SİTE İÇİNDE GÜNLÜK AKTİVİTE OLARAK AÇİK YÜZME HAVUZU MEVCUTTUR. KAMELYASİ VARDİR. 7/24 SİTE GÖREVLİLERİ VE AKTİF YÖNETİMİ MEVCUTTUR.
YAZLİK İÇİN İDEAL BİR SİTE OLAN KORİKOS SİTESİ ÖZELLİKLE YAZ AYLARİNDA YERLİ VE YABANCİ MİSAFİRLERİNİ AĞİRLAMAKTADİR.
KORİKOS SİTE ETRAFİNDA, ALIŞVERİŞ MARKETLERİ, KAHVALTİ SALONLARİ, BALİK RESTORANTLARİ, BAYAN ERJEK KUAFÖRÜ, TAŞ FİRİNLAR VE BÜFELER YER ALMAKTADİR.
YAZLİK, KİŞLİK GÖNÜL RAHATLİĞİYLA KALABİLECEĞİNİZ VE TATİLİN TADİNA VARABİLECEĞİNİZ KORİKOS SİTESİNDEN VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU İLE BU YİL SİZLERİ KİRALİK SATİLİK DAİRE SAHİBİ YAPABİLİRİZ.
VİPGAYRİMENKUL ERDEMLİ HER DAİM SİZLERİN YANİNİZDA. TAPU VE SONRASİ İŞLEMLERİNİZDE BİR TELEFON KADAR SİZLERE YAKİN OLUP, ERDEMLİ MERKEZ DE ERDEMLİ LİSESİ TAN TARAFİNDA BULUNAN OFİSİMİZE KAHCE İÇMEYE GER DAİM BEKLİYORUZ.
GÜVENİN ADRESİ ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL.

Paylaş