MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KUMKUYU MARİNA SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KUMKUYU MARİNA SİTESİ

Marina Sitesi

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KUMKUYU MARİNA SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ KUMKUYU MARİNA SİTESİ

KUMKUYU MARİNA SİTESİ MERSİN AYAŞ BÖLGESİNDE KUMKUYU MARİNA YA YAKIN BİR SİTEDİR. ÖNCELİKLE KUMKUYU MARİNA SİTESİ DENİZE VE ANA YOLA SIFIR BİR KONUMDADIR.

Marina Sitesi YANINDA ZİNCİRLİKUYU HALK PLAJI BULUNMAKTADIR. SİTEYE AİT ÖZEL İSKELE ALANI BULUNMAKTADIR BUNDAN DOLAYI İSKELEDE SİTEYE AİT ŞEZLONG VE ŞEMSİYELER BULUNMAKTADIR.

KUMKUYU MARİNA SİTESİ 3+1 DAİRE VE 3+1 DUBLEX DAİRELERDEN OLUŞMAKTADIR. KUMKUYU MARİNA SİTESİNDE GENİŞ OTOPARK ALANI AKTİF YÖNETİM GENİŞ BAKIMLI YEŞİL PEYZAJ BULUNMAKTADIR.

MARİNA SİTESİNDE SİTE GÖREVLİLERİ VE GÜVENLİK BULUNMAKTADIR.

SİTE ÇEVRESİNDE ALKENT SİTESİ ALTINPORTAKAL SİTESİ BULUNMAKTADIR.

MERSİN AYAŞ KUMKUYU MARİNA TATİL SİTESİ KONUMU İTİBARIYLA ULAŞIM SIKINTISI ÇEKMEYEN BİR SİTEDİR. KUMKUYU MARİNA TATİL SİTESİ İÇERİSİNDE OTOPARK, KAMELYA, GENİŞ PEYZAJ, SİTE GÖREVLİSİ, HAVUZ, ÇOCUK OYUN PARKI, BARBEKÜ ALANI, FUTBOL SAHASI VE AKTİF BİR YÖNETİM BULUNDUĞUNDAN DOLAYI RAHAT BİR YAŞAMIN BÜTÜN KOLAYLIKLARINI VE AYRICALIKLARINI YAŞABİLİRSİNİZ.

KUMKUYU MARİNA TATİL SİTESİ SAHİLİNDE KENDİNE AİT İSKELE, ŞEZLONG VE ŞEMSİYELER BULUNMAKTADIR. YAZIN RAHATLIKLA SİZE ÖZEL SAHİLİNDEN DENİZE GİRİP YAZIN TATİL KEYFİNİ ÇIKARABİLİRSİNİZ.

AYRICA KUMKUYU MARİNA TATİL SİTESİ KONUM İTİBARIYLA DENİZE SIFIR CEPHELERİ AÇIK BİR SİTEDİR.

MARİNA TATİL SİTESİ ÇEVRESİNDE ÇEŞİTLİ BALIK RESTORANTLARI, KAHVALTI SALONLARI VE OTELLER BULUNMAKTADIR. ÇEVRESİNDE BİR ÇOK İŞLETMENİN VE PROJENİN YER ALMASINDAN DOLAYI YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI HALİNE GELMİŞ VE EN ÇOK TERCİH EDİLEN BÖLGELER ARASINDA YER ALMAKTADIR.

SONUÇ OLARAK MARİNA SİTESİNDEN DAİRE ALIM SATIM KİRALAMA İŞLEMLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Danışman Işıl Seymen
Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Paylaş