MERSİN ERDEMLİ AYAŞ VİLLA ÖZBELDE SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ VİLLA ÖZBELDE SİTESİ

Mersin Erdemli Ayaş Villa Özbelde Sitesi

Erdemli Ayaş bölgesi denizi koy halinde ve çok temiz olan bir yerdir. Ayaş bölgesi balık restoranları ve kahvaltı salonları ile çok tercih edilir. Bu nedenle keyifli vakitler geçirmek için birebirdir. Ayaş bölgesinde bulunan sitemizde yerli ve yabancı misafirlerimiz açısından oldukça tercih edilen bir sitedir.

Villa Özbelde Sitesi içerisinde 2+1 daireler ve müstakil tarzı dubleks villalar bulunmaktadır. Site Erdemlinin en sevilen ve bilinen koylarından biri olan Sultankoyu’ndadır. Bu nedenle Sultankoyu’na direk inen merdiven bulunmaktadır.

Ayaş Villa Özbelde Sitesi çevresinde kahvaltı salonları, balık restoranları, keyifli vakitler geçirebileceğiniz kafeler ve eğlence mekanları mevcuttur. Ayrıca site çevresinde ünlü oteller de bulunmaktadır. Site konum itibariyle Cennet Cehennem Mağaraları, Adam kayalar, Narlıkuyu koyu ve Kızkalesi’ne yakındır. Bu nedenle ulaşım oldukça kolaydır.

Narlıkuyu videomuzu izlemek için tıklayınız.

Site içerisinde geniş yeşil peyzaj alanı, araç otoparkı ve aktif yönetim mevcuttur. Ayrıca Villa Özbelde sitesi denize sıfır bir sitedir.

Siz de Villa Özbelde Sitesinde bir daire sahibi olmak isterseniz Erdemli Vip Gayrimenkul olarak satılık ve kiralık seçeneklerimiz mevcuttur.

Erdemli Vip Gayrimenkul uzman kadrosu olarak satış işlemleriniz, satın alma, kiraya verme ve kiralama işlemleriniz ile ilgilenmekteyiz. Satış işlemleriniz ve kiraya verme işlemleriniz için yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Sitenin drone çekimi
  • Profesyonel video çekimi
  • Profesyonel fotoğraf çekimi
  • Afiş çalışması
  • Yerli ve yabancı emlak sitelerinde ilan yayınlama
  • Sosyal medya vb.

Erdemli Vip Gayrimenkul ailesi olarak önceliğimiz sizi kazanmaktır. Bu nedenle tapu öncesi ve tapu sonrası, kiralama işlemlerinizde her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Siz de daire sahibi olmak isterseniz gönül rahatlığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Danışman Ümmühan Fidan

Danışman ilanları için lütfen tıklayınız.

Satılık ilanları için lütfen tıklayınız.

Kiralık ilanları için lütfen tıklayınız.

Paylaş