Mersin Erdemli Çeşmeli Altınören 2 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Çeşmeli Altınören 2 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Çeşmeli Altınören 2 Tatil Sitesi Akdeniz’in masmavi sularına sıfır konumlanmış bir tatil sitesidir. Ayrıca bölgenin en köklü projelerindir.

Çeşmeli bölgesi geniş kumulu ve berrak denize ile bilinmektedir. Ayrıca merkezi konumu itibari ile ulaşım ağı oldukça gelişmiştir.

En önemlisi hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için ilgi odağı halindedir.

ALTINÖREN 2 SİTESİ 12 kattan oluşan full deniz manzaralı nezih bir tatil sitesidir. Ayrıca denize sıfır manzarası ve geniş peyzajı ile oldukça bakımlı bir sitedir.

ALTINÖREN TATİL SİTESİ içerisinde bakımlı yeşil peyzaj, yüzme havuzu, çocuk havuzu, Aquapark, kamelya, kafeterya, araç otoparkı, barbekü alanı, asansör, site görevlileri ve aktif yönetim bulunmaktadır.

Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

En önemlisi siteye ait özel plaj, şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır. Bu sayede tatilinizi keyifle yapma imkanı sunmaktadır.

ALTINÖREN TATİL SİTESİ çevresinde zincir marketler, restaurantlar, kafeterya, pişirim fırını, manav gibi birçok olanak bulunmaktadır. Ayrıca merkezi konumu itibari ile ulaşım ağı gelişmiş ve kolay ulaşılabilir bir bölgedir.

ALTINÖREN 2 SİTESİ Erdemli şehir merkezine 15 km Mersin şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır.

En önemlisi yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE ALTINÖREN TATİL SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş