MERSİN ERDEMLİ ÇEŞMELİ LİPARİS 5 TATİL SİTESİ

Liparis 5 Tatil Sitesi Çeşmelinin en nezih sitelerinden biridir .

Denize sıfır konumda olmasıyla birlikte geniş bir yüz ölçümüne kurulmulmuştur.

Yeşil alanlarıyla siteyi çevreleyen sitemizin dairelerinden müthiş manzaralar görülmektedir. Ayrıca dairelerin geneli denizi ve havuz manzarası görmektedir .

Site güvenliğimiz 7/24 aktif çalışmaktadır.

Liparis 5 Tatil Sitesi eğlenceli ve birçok etkinlik imkanı sunmaktadır .

Site içerisinde çocuk oyun alanları ,aqua park ,rafting ,siteye ait özel plaj , yürüme yolu , kafeler ve restorantlar, kuaför ,tenis ve basketboll sahaları mevcuttur.

Yerli ve yabancı birçok turistin sitemize ziyareti olduça fazladır . Bunun nedeni sitenin öz bakımıyla nitellendirilebilir.

Site ulaşımı oldukça kolaydır site içerisindeki otoparkıyla ayrıca site dışında minübüs , sahil bandı ulaşımınıza oldukça katkı sağlıycaktır.

Sitemiz 14 katlı bloklardan oluşmaktadır . Site içerisinde 1+1 , 2+1 ve 3+1 daireler mevcuttur.

Site çevresinde market , fırın , manav , restorantlar bulunmaktadır .

Ayrıca site çevresinde bulunan diğer yazlık siteleride tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz bu yazlık siteler Sunflowers 1 , Altunören 1 , Altunören 2 , Mehtap tatil siteleridir.

Sonuç olarak LİPARİS 5 TATİL SİTE’si yaz tatilinizi geçirebileceğiniz konforlu bir sitedir. VİP GAYRİMENKUL olarak siteden alıcağınız daireler sizin için en güzel yatırımlar arasında yer almaktadır. Doğru yatırım doğru zaman . Tüm daire alım satımlarında uzman kadromuzla sizlerin yanındayız .

Buraya tıklayarak VİP EMLAK sayfamızdaki diğer ilanları inceleyebilirsiniz .

MERSİN ERDEMLİ ÇEŞMELİ LİPARİS 5 TATİL SİTESİ YOUTUBE VİDEOSU.

Paylaş