Mersin Erdemli Çeşmeli Serinkent Sitesi

Mersin Erdemli Çeşmeli Serinkent Sitesi

Mersin Erdemli Çeşmeli Serinkent Sitesi

Çeşmeli Serinkent Sitesi 22 dönüm üzerine kurulu deniz sıfır bir sitedir.44 blok çift 2 blok tek dubleks daireleri şeklindedir. Villalar ikiz villa olup , 2+1 şeklindedir. Serinkent villalarında bulunan villalar oldukça kullanışlıdır ve 3 cephelidir.

Site içerisinde havuz ,otopark, kamelya , çocuk oyun alanı mevcuttur. Mersin Erdemli Çeşmeli Serinkent sitesinde yönetim aktif yeşil peyzaj oldukça bakımlıdır.

Çeşmeli çakıl plajlardan oluşmaktadır. Yaz aylarında sahil bandı boyunca çeşitli stantlar açılmaktadır. Bundan dolayı da bölge oldukça hareketli bir bölgedir. Site çevresinde alış veriş yapılabilecek merkezler , marketler , restoranlar bulunmaktadır.

Çeşmeli otoban çıkışı olmasından dolayı da ulaşım oldukça kolaydır. Mersin merkeze 15 km Erdemli merkeze ise 20 km mesafededir.

Çeşmeli Serinkent sitesi çevresinde bulunan siteler örneğin : Liparis 5 , Sunflowers 1 , Sunflowers 2 , Çeşko sitesi , Altunören 1 sitesi Altunören 2 sitesi bulunmaktadır.

Çeşmeli bölgesi son zamanlarda yazlık kullanım kadar kışlık olarak da oldukça talep görmektedir.

En önemlisi sezon boyunca bölgedeki sitelere çevre illerden servis olanağı mevcuttur.

Sonuç olarak Mersin Erdemli Çeşmeli Serinkent  sitesinde gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Danışman Işıl Seymen

Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Paylaş