Mersin Erdemli Kargıpınarı Altınkum Sahil Sitesi

Mersin Erdemli Kargıpınarı Altınkum Sahil Sitesi

Mersin Erdemli Kargıpınarı Denize sıfır projeleri ile bilinen gözde sitelerin bulunduğu bir yerleşme alanıdır .

Kargıpınarı bölgesi yerli ve yabancı birçok turistin ikamet ettiği yazlık bir lokasyona sahiptir.

Mersin Erdemli Kargıpınarı’nda bulunan Altınkum Sahil Sitesi denize sıfır konumda bulunan gözde bir tatil sitesidir . Bulunduğu konum itibari ile yaz tatilinizde siz değerli tatil severlere birçok imkan sunmaktadır.

Site içerisinde geniş yeşil alan , kamelyalar , çocuk oyun alanı gibi sakin yerler bulunmaktadır . Ayrıca Altınkum tatil sitesi denizi ve doğayı bir arada görmek için en ideal sitedir .

ALTINKUM TATİL SİTESİ 5 katlı bloklardan oluşmaktadır . Ayrıca site içerisinde 1+1 ,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır.

Ayırca site 7/24 aktif güvenliğe sahiptir . Site çalışanları site temizliği ve bakımında her zaman titizlik göstermektedir.

Tatiliniz ve yaz kış konaklayabileceğiniz bir site olarak Altınkum Sahil Sitesi tercihleriniz arasında ilk sıralarda bulunmalıdır.

Ayrıca yaz aylarında site lokasyonu bakımından dairelerinizde yaz esintisi ile ferah bir ortam oluşmaktadır. Ayrıca her kattan deniz manzarası görmek mümkündür .

Site çevresi oldukça gelişmiştir . Restaurantlar, kafeteryalar ve kurumsal market zincirleri hemen elinizin altında bulunmaktadır .

Mersin Erdemli Altınkum Sahil Sitesi çevresinde ulaşım oldukça kolaydır . Anayola yaklaşık 10 dk mesafede bulunmaktadır . Erdemli merkeze mesafesi 25 dk’ da bulunmaktadır. Mersin merkeze ise yaklaşık 50 dk mesafedir .

Sonuç olarak Mersin Erdemli ALTINKUM SAHİL SİTESİ siz değerli yatırımcılarımız için oldukça popüler bir seçenektir .

SİZDE ALTINKUM SAHİL SİTESİ ‘NDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ . ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞAMAN KADROSU İLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZA 100/100 DOĞRU GARİMENKUL SEÇENEKLERİNDE YARDIMCI OLKATAN MEMNUNİYET DUYARIZ.

DANIŞMAN ile İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Paylaş