Mersin Erdemli Kargıpınarı Lüks Queenaba 3 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Kargıpınarı Lüks Queenaba Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Kargıpınarı bölgesinde bulunan Lüks Queenaba Tatil Sitesi denize sıfır konumlanması ve geniş peyzajı ile bölgenin en prestijli tatil sitelerinden birisidir.

En önemlisi Kargıpınarı bölgesi gelişmiş ulaşım ağı ile kolay ulaşılabilir bir bölgedir.

Ayrıca denize ve anayola yakın konumlanması ile hem tatil severlerin hem de gayrimenkul yatırımcılarının göz bebeği durumundadır.

QUEENABA SİTESİ 12 katlı bloklardan oluşan geniş peyzajlı bölgenin en köklü projelerinden birisidir.

QUEENABA SİTESİ içerisinde Aquapark, 7 adet yüzme havuzu, rafting kanalı, futbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, yürüyüş bandı, bisiklet yolu, barbekü alanı, kamelya, çocuk oyun parkı, araç otoparkı ve site görevlileri bulunmaktadır.

Ayrıca aktif yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur. En önemlisi oldukça güvenilir ve nezih bir sitedir.

Ayrıca siteye ait özel plaj, şezlong, şemsiyeler ve iskele bulunmaktadır. En önemlisi sunduğu sosyal tesis alanları ile oldukça donanımlı bir tatil sitesidir.

QUEENABA SİTESİ çevresinde zincir marketler, restaurantlar, manav, pişirim fırını, kuaför bulunmaktadır. Ayrıca merkezi konumu itibari ile yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

QUEENABA SİTESİ Erdemli şehir merkezine 14 km Mersin şehir merkezine ise 35 km uzaklıktadır.

En önemlisi yaz kış konaklama imkanı bulacağınız bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE QUEENABA SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş