Mersin Erdemli Kumkuyu Denize Sıfır Korikos Sitesi

Mersin Erdemli Kumkuyu Denize Sıfır Korikos Sitesi

Mersin Erdemli Kumkuyu bölgesinde bulunan Korikos Sitesi denize sıfır konumu ve masmavi denizi ile ilgi odağı halinde olan nezih bir sitedir.

Kumkuyu Bölgesi geniş kumulu ve plajı ile hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için gözde bir mevkidir. Ayrıca her yıl yoğun turistik ilgi ile karşı karşıya kalan bir bölgedir.

En önemlisi Kızkalesi, Narlıkuyu Antik Kenti gibi birçok tarihi yere yakın konumdadır. Bu sayede Kumkuyu bölgesinin zengin tarihi kültürünü daha yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

KORİKOS SİTESİ D-400 karayolunun sahil mevkiinde konumlanmıştır. Ulaşım ağı gelişmiş ve kolay ulaşılabilir bir bölgedir.

KORİKOS SİTESİ içerisinde yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, market, araç otoparkı, futbol sahası, geniş yeşil peyzaj ve site görevlileri bulunmaktadır. Ayrıca siteye ait özel plaj, şemsiyeler ve şezlonglar bulunmaktadır.

En önemlisi aktif yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

Site çevresinde balık restaurantları, market ve cafeler yer almaktadır. Ayrıca eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca KORİKOS SİTESİ Erdemli şehir merkezine 13 km Silifke şehir merkezine ise 35 km uzaklıktadır.

En önemlisi yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

Sonuç olarak sizde KORİKOS SİTESİNDEN daire sahibi olmak isterseniz satılık ve kiralık portföylerimiz için Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz kalite ve güvenilir gayrimenkul alım satımlarında doğru yatırım imkanı sunmaktır.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş