MERSİN ERDEMLİ MERKEZ ALATAPARK SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ MERKEZ ALATAPARK SİTESİ

ALATAPARK SİTESİ, MERSİN İLİ, ERDEMLİ İLÇESİ, DENİZE SIFIR KONUMDA YER ALMAKTADIR.

ERDEMLİ İLÇESİNİN EN GÖZDE SİTELERİNDEN BİR TANESİDİR ALATAPARK SİTESİ.

ALATAPARK SİTESİ, KONFORUYLA, FAZLASIYLA LÜKS OLMASIYLA DİKKAT ÇEKMEKTEDİR.

ALATAPARK SİTESİNDE ÖZELLİKLE ALMANLAR VE ALMANCILAR FAZLASIYLA OTURMAKTADIR. YAZ AYLARINDA ÖZELLİKLE YABANCILARIN AKININA UĞRAMAKTADIR.

ALATAPARK SİTESİ 4 BLOKLU BİR SİTEDİR. DAİRELERİ 3+1 VE 4+1 LERDEN OLUŞMAKTADIR. BİNALARIN HEPSİ 15 KATLIDIR VE BİRBİRİN ÖNÜNÜ, HAVA SİRKÜLASYONUNN KESİNLİKLE KAPATMAMAKTADIR.

ALATAPARK SİTESİ OLDUKÇA NEZİH BİR SİTEDİR. SİTE İÇİ AÇIK YÜZME HAVUZU, 7/24 KULLANIMA AÇIK JENERATÖR, ARAÇ OTOPARKI, ÇOCUK OYUN ALANI, AKTİF YÖNETİM, SİTE GÖREVLİLERİ VE GÜVENLİĞİ, ETRAFINDA İSE ERDEMLİ KÜLTÜR MERKEZİ, YÖRESEL KAHVALTI SALONLARI, ECZANE, BAYAN ERKEK KUAFÖRÜ, ALIŞVERİŞ MARKETLERİ VS. MEVCUTTUR.

ALATAPARK SİTESİ DENİZE SIFIR BİR SİTE OLDUĞUNDAN KAYNAKLI, YAZ KIŞ ERDEMLİ SAHİLİNDE RAHATLIKLA GEZEBİLİR, DENİZENDEN FAZLASIYLA YARARLANABİLİRSİNİZ.

GELİN SİZLERİDE BU MUHTEŞEM ÖTESİ ALATAPARK SİTESİNDEN VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE GÜVENİLİR EKİBİ ARACILIĞI İLE BİR DAİRE SAHİBİ YAPALIM.

VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZDE BİZLER HER DAİM BURADAYIZ. BİR KAHVE İÇMEYE ERDEMLİ LİSESİ YAN TARAFI OFİSİMİZE BEKLİYORUZ.

VİPGAYRİMENKUL AİLESİ

 

Paylaş