MERSİN ERDEMLİ MERKEZ DE ŞİRİN SILA SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ MERKEZ DE ŞİRİN SILA SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ MERKEZ DE BULUNAN ŞİRİN SILA SİTESİ BİR KAÇ ADET BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ BLOKLARDAN OLUŞMAKTADIR. BLOKLAR 9 KAT DOĞU BATI CEPHELİ HER KATTA ÇİFT DAİREDEN OLUŞMAKTADIR. DAİRELER 3+1 OLUP GAYET FERAH VE BALKONLARI ÇOK GENİŞTİR. DAİRE İÇİ BAĞIMSIZ MUTFAĞA HAKİMDİR.

SİTE İÇERİSİNDE GAYET GENİŞ HER DAİRE İÇİN ARAÇ OTOPARKI, ASANSÖR, GÜNEŞ ENERJİSİ, SU DEPOSU, KAPICISI, BEKÇİSİ ÇALIŞANLARI MEVCUTTUR.

KONUM OLARAK MERKEZİ BİR YERDE OLDUĞU İÇİN ETRAFINDA ERDEMLİ KÜLTÜR MERKEZİ, ECZANELER, KREŞ, İLKÖĞRETİM, ORTAOKUL, ERDEMLİ SAHİL BANDI, ALIŞVERİŞ MARKETİ, MANAV, ERDEMLİ SIRIN, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, CAFELER, RESTAURANTLAR, KAHVALTI SALONLARI, MEVCUTTUR.

D/400 KARAYOLUNA ÇOK YAKINDIR. ULAŞIMDA HİÇBİR SIKINTI YAŞAMAZSINIZ. ARACINIZ OLMASA DAHİ HER İŞLEMİNİZİ KOLAYLIKLA HALLEDEBİLİRSİNİZ.

ERDEMLİ ŞİRİN SILA SİTESİ SİZLERİ EV SAHİBİ YAPMAYI BEKLİYOR. SATILIK, KİRALIK, ARSA, VİLLA, TARLA BİZLER VİP GAYRİMENKUL YATIRIM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ OLARAK SİZLER İÇİN BURADAYIZ. GELİN SİZDE VİP GAYRİMENKUL AİLEMİZE KATILIN SİZİNDE BİR EVİNİZ OLSUN…

Paylaş