MERSIN ERDEMLI MERKEZ

MERSIN ERDEMLI MERKEZ

MERSİN İN ERDEMLİ İLÇESİNDE EV SAHİBİ OLMAK VİP GAYRİMENKUL YATIRIM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ ARACILIĞIYLA ÇOK KOLAY. MERSİN ERDEMLİ İLÇESİ YAKLAŞIK OLARAK 135.000 (2015)NÜFUSLU OLDUKÇA GELİŞMİŞ HEM YAZLIK HEM KIŞLIK OLARAK TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ BİR İLÇEDİR.

MERSİN ERDEMLİ TÜM SOKAKLARI DENİZE ÇIKAN MAVİ VE YEŞİLİNİ KAYBETMEMİŞ NADİR YERLERDENDİR.

HER BÜTÇEYE UYGUN DAİRELER, MÜSTAKİL EVLER, DUBLEX DAİRELER VE VİLLALAR MEVCUTTUR. İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BELEDİYE, HASTANE, MARKET, MAĞAZA, CAFELER, ÜNİVERSİTE, OKULLAR VE BİRÇOK SOSYAL ALAN ERDEMLİ İLÇESİNDE BULUNMAKTADIR.

ERDEMLİ DE DAİRELER 1+1 DEN BAŞLAYIP 7+1 E KADAR DEVAM EDEN BÜYÜKLÜKTE BULUNMAKTADIR. HER BÜTÇEYE UYGUN NAKİT,KREDİLİ VE VADELİ SATIŞLARDA DAİRELER BULUNMAKTADIR.

MERSIN ERDEMLI MERKEZ DE EV SAHIBI OLMAK SIZIN ICIN ARTIK COK KOLAY TEK YAPMANIZ GEREKEN VIP GAYRIMENKUL SIRKETINI ARAYIP KRITERLERINIZI VE AYIRMIŞ OLDUĞUNUZ BÜTÇENIZI BELIRTMEK.VIP GAYRIMENKUL UZMAN KADRO SIZIN ICIN UYGUN OLAN DAIRELERI LISTELEYIP SIZE SUNUM YAPMAKTADIR VE TAPU,TAPU ÖNCESI VE TAPU SONRASI TÜM İŞLEMLERINIZDE SIZE KOLAYLIK SAGLAMAK ICIN YANINIZDA.

VIP GAYRIMENKUL…

Paylaş