MERSİN ERDEMLİ OĞLAKKAYA İNŞAAT

MERSİN ERDEMLİ OĞLAKKAYA İNŞAAT

OĞLAKKAYA İNŞAAT, MERSİN İLİ, ERDEMLİ İLÇESİ, ALATA MAHALLESİ ÇEVRE YOLU GÜZERGAHINDA BULUNMAKTADIR.

OĞLAKKAYA İNŞAAT PROJE OLARAK 2 BLOKTAN OLUŞMAKTADIR. BLOKLAR 4+1 VE 3+1 DAİRELERDEN OLUŞMAKTADIR.

OĞLAKAYA İNŞAAT ULTRA LÜKS YAPISI VE KALİTESİYLE DİKKAT ÇEKMEKTEDİR. ŞEHİR MERKEZİNDE YER ALAN OĞLAKKAYA İNŞAAT D/400 KARAYOLUNA ÇOK YAKINDIR.

OĞLAKKAYA İNŞAAT BLOKLARI GENELDE 10 YADA 11 KATTAN OLUŞMAKTADIR. ÖNÜNÜN KAPANMA ŞANSI OLMADIĞINDAN KAYNAKLI HAVA SİRKÜLASYONU HER ZAMAN FAZLASIYLA VARDIR.

OĞLAKKAYA İNŞAAT DAİRELERİ FAZLASIYLA KULLANIŞLIDIR. SİTEDE VE DAİRE İSTEDİĞİNİZ BÜTÜN ÖZELLİKLER MEVCUTTUR.

OĞLAKKAYA İNŞAAT SIFIR KONUMDA OLAN BİR PROJEDİR. ASANSÖR, MERKEZİ UYDU SİSTEMİ, LED VE SPOT AYDINLATMA, EBEVEYN BANYO, VESTİYER, GİYİNME ODASI VS BÜTÜN PROJELERİNDE MEVCUTTUR.

SİTE İÇİ, JENERATÖR, KAMELYA, ARAÇ OTOPARKI, ÇOCUK OYUN ALANI MEVCUTTUR. ETRAFINDA İSE, ALIŞVERİŞ MARKETLERİ, ERDEMLİ TUVTÜRK, SAĞLIK OCAĞI, MARKET, REHABİLİTASYON MERKEZİ, DÖNERCİLER, KAHVALTI SALONLARI YER ALMAKTADIR.

GELİN SİZLERİDE BU NEZİH VE KALİTELİ PROJEDEN OĞLAKKAYA İNŞAATTAN BU YIL İÇERİSİNDE VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE GÜVENİLİR EKİBİ ARACILIĞI İLE BİR DAİRE SAHİBİ YAPALIM.

VİPGAYRİMENKUL TAPU VE SONRASI İŞLEMLERİNİZDE BİZLER HER DAİM BURADAYIZ. BİR TELEFON KADAR SİZE YAKINIZ. MERSİN İLÇESİ ERDEMLİ MERKEZDE BULUNAN ERDEMLİ LİSESİ YAN TARAFINDA YER ALAN OFİSİMİZE KAHVE İÇMEYE HER ZAMAN BEKLERİZ.

VİPGAYRİMENKUL AİLESİ

 

 

 

Paylaş