Mersin Erdemli Tırtar Denize Sıfır Alkent Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tırtar Denize Sıfır Alkent Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tırtar bölgesi Tarihi güzellikleri ile sizleri aşina edecek bir mevkiidir.

Hem tertemiz denizi ile hemde doğa ile bütünleşmiş tarihi eserleri ile sizlerledir. Yaz Tatilinizi geçirebileceğiniz bu gözde mevkiide denize sıfır birbirinden güzel siteler mevcuttur. Bu siteler arasında Alkent Tatil Sitesi bulunmaktadır . Denize ve anayola sıfır konumda olan bu sitede yaz tatiliniz oldukça keyifli geçecektir. Site 7 katlı bloklardan oluşmaktadır. 1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcuttur.

Ayrıca site içerisinde bulunan Havuz, çocuk oyun alanı , kamelyalar ve site kafeteryası sizler için özel olarak tasarlanmıştır.

Site içerisi 7/24 aktif güvenlik hizmeti vermektedir . Ayrıca site yönetimi yeşil peyzaj alana oldukça fazla önem vermektedir.

Site çevresinde kurumsal market zincirleri , ,restauranlar ve kahvaltı salonları bulunmaktadır. Site ulaşımıda oldukça kolaydır .Ayrıca çevredeki dolmuş durakları ulaşımınızı oldukça kolaylaştıracaktır.

Ayrıca çevresinde bulunan Altın portakal Tatil Sitesi , Marina Tatil Sitesi , DEMİRTAŞ 2 Tatil Sitesi ve Korikos Tatil Sitesi yazlık tercihleriniz arasında ilk sırada bulunmalıdır .

Alkent sitesinden daire alımı, satımı ve kiralama gibi birçok konuda 100/100 doğru iletişim ile size uygun portföyde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız .

Sonuç olarak sizde denize sıfır konumda daire sahibi olmak isterseniz Vip Gayrimenkul uzman danışaman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Gayrimenkul alımı , satımı ve kiralamalarda yardım almak istiyorsanız bağlantıya tıklayınız .

Paylaş