Mersin Erdemli Tömük Denize Sıfır Flamingo 8 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Denize Sıfır Flamingo 8 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük bölgesinde bulunan Flamingo 8 Tatil Sitesi deniz kum güneş severler için ideal bir sitedir. Ayrıca bölgenin en köklü projelerindendir.

Ayrıca yemyeşil doğası ve berrak denizi ile hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için ilgi odağı konumundadır.

Tömük beldesi yazlık ve kışlık olarak konumlanılabilecek bir lokasyona sahiptir. Akdeniz’in atmosferini en iyi yansıtan bölgelerden birisidir. Ayrıca deniz kıyısında trafiğe kapalı yürüyüş bandı bulunmaktadır.

FLAMİNGO 8 TATİL SİTESİ geniş yeşil peyzajı ve denize sıfır konumu ile tercih edilen bir bölgedir.

FLAMİNGO 8 TATİL SİTESİ 29 blok 16 kattan oluşan oldukça geniş ve bakımlı bir sitedir.

Site içerisinde içerisinde yüzme havuzu, Aquapark, araç otoparkı, kamelya, çocuk oyun parkı, barbekü alanı ve cafeterya bulunmaktadır.

Ayrıca siteye ait özel plaj, şemsiyeler ve şezlonglar bulunmaktadır. Bu sayede sizlere keyifli ve konforlu tatil yapma imkanı sunmaktadır.

Site çevresinde restaurantlar, zincir marketler, semt pazarı, kasap, manav, pişirim fırını bulunmaktadır.

Ayrıca sağlık ve eğitim imkanlarına ulaşmak oldukça kolaydır.

En önemlisi merkezi konum itibari ile ihtiyacınıza yönelik tüm olanaklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

FLAMİNGO 8 TATİL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 13 km Mersin şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır. Ulaşımı oldukça gelişmiş ve kolay ulaşılabilir bir konumdadır.

Sonuç olarak sizde FLAMİNGO 8 TATİL SİTESİNDEN daire sahibi olmak isterseniz satılık ve kiralık portföylerimiz için Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz kalite ve güvenilir gayrimenkul alım satımlarında siz değerli yatırımcılarımıza doğru yatırım imkanı sunmaktır.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

03245577504

Located in Mersin Erdemli Tömük region, Flamingo 8 Holiday Site is an ideal site for sea sand sun lovers. It is also one of the most established projects in the region.

In addition, with its lush green nature and clear sea, it is the center of attention for both holiday lovers and real estate investors.

Tömük town has a location that can be positioned as summer and winter. It is one of the regions that best reflects the atmosphere of the Mediterranean. There is also a traffic-free walking belt on the seashore.

FLAMINGGO 8 HOLIDAY SITE is a preferred region with its wide green landscape and seafront location.

FLAMINGGO 8 HOLIDAY SITE is a very large and well-maintained site consisting of 29 blocks and 16 floors.

The complex has a swimming pool, aquapark, car parking lot, camellia, children’s playground, barbecue area and cafeteria.

There is also a private beach, umbrellas and sun loungers belonging to the site. In this way, it offers you the opportunity to have a pleasant and comfortable holiday.

There are restaurants, chain markets, neighborhood market, butcher, greengrocer, bakery oven around the site.

It is also very easy to reach health and education facilities.

Most importantly, you can easily reach all the facilities for your needs due to its central location.

FLAMINGGO 8 HOLIDAY SITE is 13 km to Erdemli city center and 30 km to Mersin center. Transportation is in a highly developed and easily accessible location.

As a result, if you want to own an apartment in FLAMINGGO 8 HOLIDAY SITE, you can see our portfolios for sale and rent.

PLEASE CLICK HERE TO CONTACT THE CONSULTANT

03245577504

Paylaş