Mersin Erdemli Tömük Denize Sıfır Mine Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Denize Sıfır Mine Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük bölgesinde bulunan Mine Tatil Sitesi Akdeniz kıyısına sıfır konumlanmış bir tatil sitesidir.

Tömük beldesi tarihi ve turistik açıdan ön plana çıkan bir bölgedir. Ayrıca hem tatil severle hem de gayrimenkul yatırımcıları için ilgi odağı halindedir.

MİNE TATİL SİTESİ bölgenin en prestijli sitelerindendir. Ayrıca geniş peyzajı ile de konforlu ve nezih bir yaşam alanı sunmaktadır.

MİNE TATİL SİTESİ içerisinde yüzme havuzu, çocuk havuzu, geniş peyzaj, araç otoparkı, çocuk oyun parkı, kamelya, barbekü alanı bulunmaktadır.

Ayrıca siteye ait özel plaj, şemsiye ve şezlonglar bulunmaktadır. En önemlisi site görevlileri, aktif ve yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur. Ayrıca sahil kıyısında trafiğe kapalı halde yürüyüş bandı bulunmaktadır.

MİNE TATİL SİTESİ çevresinde zincir marketler, kahvaltı salonları, restaurant, manav, kasap, semt pazarı bulunmaktadır. Ayrıca eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır.

MİNE TATİL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 10 km Mersin şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır. Ulaşım ağı gelişmiş ve kolaydır. En önemlisi merkezi konumu itibari ile yaz kış konaklama imkanı sunmaktadır.

SONUÇ OLARAK SİZDE MİNE TATİL SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş