MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK DİMER EVLERİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK DİMER EVLERİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK DİMER EVLERİ

MERSİN İLİ ERDEMLİ İLÇESİ TÖMÜK MAHALLESİNDE BULUNAN DİMER EVLERİ DENİZE SIFIR KONUMDA BULUNMAKTADIR.

TÖMÜK DİMER EVLERİ DAİRELERİ 3+1 DİR. METRAJ OLARAK FAZLASIYLA GENİŞ 185 M2 DİR.

TÖMÜK DİMER SİTESİ, BÖLGEDE KÖKLÜ SİTELERDEN BİR TANESİDİR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA FAZLASIYLA KALABALIK OLMAKLA BERABER YABANCI KONUKLARIDA YER ALMAKTADIR.

TÖMÜK DİMER SİTESİ DENİZE SIFIR, D/400 ANTALYA KARAYOLUNA 300 METRE MESAFEDE YER ALMAKTADIR.

TÖMÜK DİMER SİTESİ DAİRELERİ FAZLASIYLA KULLANIŞLI OLUP, HAVA SİRKÜLASYONU AÇISINDAN BLOKLAR BİRBİRİNİN ÖNÜNÜ KAPATMAMAKTADIR.

TÖMÜK DİMER SİTESİ HEMEN ÖN TARAFI UZUNCA BİR SAHİL BANDI BULUNMAKTADIR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA OLDUKÇA KALABALIK OLAN SAHİLDE, SAHİL BANDINDA SABAH AKŞAM YÜRÜYÜŞ, SPOR YAPABİLİRSİNİZ. AYRICA SAHİL BOYUNCA ÖZELLİKLE YAZ AKŞAMLARINDA ÇEŞİTLİ SEMT PAZARI SERGİLENMEKTEDİR.

TÖMÜK DİMER SİTESİ, HUZURLA OTURABİLECEĞİNİZ BİR SİTEDİR. SİTEDE AÇIK YÜZME HAVUZU BULUNMAKTADIR. AQUAPARK MEVCUUTUR. AÇIK VE KAPALI OLMAK ÜZERE KAMELYASI MEVCUTTUR. ASANSÖRÜ VARDIR. AYRICA ARAÇ OTOPARK 7/24 SİTE GÜVENLİK VE ÇALIŞANLARI MEVCUTTUR.

GELİN SİZLERİDE BU GÜZEL NEZİH SİTEDEN BİR DAİRE SAHİBİ YAPALIM.

SİZLERDE BU GÜZEL NEZİH SİTEDEN YAZ KIŞ OTURABİLECEĞİNİZ DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ VİPGAYRİMENKUL ARACILIĞI İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL OLARAK TAPU VE TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZDE BİZLER HER DAİM BURADAYIZ. SİZE BİR TELEFON KADAR YAKIN OLUP, ERDEMLİ LİSESİ HEMEN YAN TARAFINDA BULUNAN OFİSİMİZE KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL.

Paylaş