MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK FLAMİNGO 4 SİTESİİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK FLAMİNGO 4 SİTESİİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜKTE BULUNAN FLAMİNGO 4 SİTESİ 2000 YILINDAN İTİBAREN VAROLMAKTADIR.SİTE 21 BLOKTAN OLUŞMAKTADIR.SİTE İÇERİSİNDE 2+1,1+1,3+1 VE 4+1 KONSEPTTE DAİRELER BULUNMAKTADIR.SİTE DENİZE SIFIRDIR.SİTE İÇERİSİNDE TEMEL İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYABİLECEĞNİZ HERŞEY MEVCUTTUR.MESELA FIRIN,MARKET,ESNAFLAR SİTE DIŞARISINDA İSE SEMT PAZARI BULUNMAKTADIR BELİRLİ GÜNLERDE HİZMET VERMEKTEDİRLER.YİNE SİTE DIŞARISINDA MANAV,A101,ŞOK,MİGROS BULUNMAKTADIR.ÇOK AKTİF BİR KONUMDA BULUNMAKTADIR.SİTE İÇERİSİNDEN SAHİLE ÇIKIŞ VARDIR.

SİTE İÇERİSİNDE  AYRI AYRI YÜZME HAVUZU,OLİMPİK HAVUZ,ANİMASYON HAVUZU VE HER GÜN SUYU DEĞİŞTİRİLEN ÇOCUK HAVUZU BULUNMAKTADIR.AYRICA SU KAYKAYLARI,ÇOCUK OYUN ALANLARI,ÇAY BAHÇESİ,SİTENİN BELİRLİ YERLERİNDE BANKLAR VE KAMELYALAR BULUNMAKTADIR.

YAZ AYLARINDA SOSYAL ETKİNLİKLERİ FAZLA OLAN BİR SİTEDİR.EĞLENCELİDİR.AYRICA YAZ AYLARINDA SİTENİN HEMEN ÖNÜNDEKİ SAHİL YÜRÜYÜŞ ALANINDA ESNAFLARIMIZ YETİŞTİRDİKLERİ MEYVELERİ SEBZELERİ,EL EMEĞİ OLAN İŞLEMELERİNİ SATMAKTADIRLAR.

SİTE İÇERİSİNDE KİRALIK VE SATILIK SEÇENEKLERİMİZ BULUNMAKTADIR.

SİZDE YAZ AYLARINIZI SOSYAL ETKİNLİKLERİN FAZLA OLAN BİR SİTEDE GEÇİRMEK VE BU SİTEDEN EV SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Paylaş