Mersin Erdemli Tömük Flamingo 4 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Flamingo 4 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Mersin’in şirin mi şirin yazlık ilçelerinden biridir. Merkeze yakından mesafede olup ulaşım kolaydır. Bu nedenle Tömük her sene yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır.

Tömük şirin bir ilçe olarak aynı zamanda sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz donanımada sahiptir. Okullar, sağlık ocağı, eczane, kurumsal marketler ve semt pazarı mevcuttur.

Uzun bir sahil bandı bulunan Tömük’te bir çok yazlık site bulunmaktadır. Bu sitelerden bazıları Flamingo 4, Flamingo 8, Doğan Aquapark, Clup Lido, Altın Sahil Sitesi ve Öner Sitesi dir. Bunlardan en etkin ve en büyük sitelerden biri Flamingo 4 tür. Flamingo 4 denize sıfır bir konumda olup geniş bir yüz ölçüme sahiptir. Bu nedenle Flamingo 4 blok ve kat olarak çok fazla seçeneklidir. 21 adet olan bloklar 16 katlıdır ve her kat karşılıklı iki daireden oluşur. Bu nedenle daireler 1+1 2+1 3+1 ve 4+1 olarak çok seçeneklidir.

Flamingo 4 içerisinde aktif bir yönetim olmasıyla birlikte yaz kış çalışan güvenlik, havuz ve bahçe çalışanları mevcuttur. Aynı zamanda site içerisinde marketler, cafeler, butikler de mevcuttur.

Flamingo 4 içerisinde bulunan diğer aktivite alanları ise şunlardır;

-Aquaparklı havuzlar

-Kapalı havuz

-Tenis kortu

-Basketbol sahası

-Amfi tiyatro

-Bahçe içi barbekü alanı ve kamelyalar

-Çocuk oyun parkları

-Sahilde site sakinlerine özel şezlong ve şemsiyeler

Bizler Vip Gayrimenkul olarak sizlere alım, satım, kiralama ve tapu işlemlerinizde profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Vip Gayrimenkul Danışmanı Gülçin Uluganlıgil

FLAMİNGO 4 VİDEOSU İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

DANIŞMAN İLANLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Paylaş