Mersin Erdemli Tömük Flamingo 8 Tatil Sitesi

Flamingo 8 sitesi Mersin Erdemli’nin Tömük mahallesinde bulunan denize sıfır bir sitedir .

Ayrıca gösterişli ve konforlu olduğu için yerli ve yabancı birçok yazlık misafirleri vardır.

Flamingo 8 sitesi içerisinde yapabileceğiniz bir çok aktivite yerleri mevcuttur. Site etrafı yeşil peyzajıyla içinize huzur verecektir .

Site içerisinde büyük yüzme havuzları büyük aqua parkları mevcuttur .

Ayrıca site içerisinde market , pişirim fırın , piknik alanı ,kuaför , futbol ve basketbol sahaları çocuk oyun alanları gibi elverişli yerler mevcuttur.

Sitemizde 7/24 güvenlik sistemi aktif olarak tam zamanlı çalışmaktadır .

Site çevresinde diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurumsal marketler bulunmaktadır.

FLAMİNGO 8 sitesi 29 bloktan oluşup 16 katlı binalarında 2 şer daire bulunmaktadır .Daireler 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 m2’dirler .

Sonuç olarak FLAMİNGO 8 TATİL sitesi yazınızı keyif ve eğlenceli geçirebileceğiniz siteler arasında yer almaktadır . Geniş bir düzene oturtulmuş site her türlü etkinliği elinizin altında bulundurmaktadır . FLAMİNGO 8 TATİL sitesi bulunduğu konum itibarıyla ulaşımınızda sıkıntı çekmeyeceğiniz sahil bandıyla otobüs duraklarıyla sitenin artıları arasındadır. Site çevresinde bulunan yazlık sitelerinde tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz .

Clup Lido ve Yıldıztaşı Tatil siteleri bu tercihler arasındadır. VİP GAYRİMENKUL sayfamızdanda inceleyerek diğer seçeneklerde bakabilirsiniz.

VİP GAYERİMENKUL olarak misyonumuz güvenli ve kaliteli yaşamdır . Kiralık ve satılık daireler için bizimle iletişime geçiniz. Her türlü tapu işlemlerinizde uzman kadromuzla yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.

VİP GAYRİMENKUL

FİLAMİNGO 8 TATİL SİTESİ YOUTUBE VİDEOSU

Paylaş