Mersin Erdemli Tömük Gondol 1 Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Gondol 1 Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Gondol 1 Sitesi

Mersin Erdemli Tömük’te bulunan Gondol 1 Sitesi denize sıfır konumdadır. Bu nedenle Gondol Sitesi konum olarak çok tercih edilen bir sitedir. Aynı  zamanda  Gondol 1 Sitesi’nde 1+1, 2+1,3+1 ve dublex dairelerimiz bulunmaktadır.

Gondol 1 Sitesi aktif bir yönetime sahiptir. Aynı zamanda  Gondol 1 sitesi içerisinde açık yüzme havuzu, araç otoparkı, çocuk oyun parkı, arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebileceğiniz kafeterya, geniş yeşil peyzaj alanı, 7/24 güvenlik sistemi mevcuttur.

Gondol 1 Sitesi yaz kış yerli ve yabancı turistlerin tercih ettikleri sitelerden biridir.  Gondol 1 Sitesi çevresinde her türlü  sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz sağlık ocağı, eczane, okul, fırın, kurumsal marketler ve semt pazarı mevcuttur.

Aynı zamanda Gondol Sitesi merkeze  yarım saat mesafededir. Bu nedenle ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Konum itibari ile Gondol 1 Sitesi Arpaçbahşiş ile Tömük arasında bulunmaktadır. Bu nedenle Arpaçbahşiş ve Tömük sahil yürüyüş bandı ortak kullanılmaktadır.

Bu sahil yürüyüş bandında canlı müzik mekanları, bisiklet sürebilme imkanı, çeşitli aksesuar ve ev ihtiyaçlarının bulunduğu panayır tarzı pazar ve sahilde şezlonglar mevcuttur.

Erdemli Tömük Gondol 1 Sitesinde satılık ve kiralık seçeneklerimiz mevcuttur.

Erdemli Vip Gayrimenkul 20 yıllık köklü ve  kurumsal bir şirkettir. Vip Gayrimenkul uzman kadrosu ile sizin için en doğru seçenekleri bulma yolunda ilerlemektedir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

DANIŞMAN HAYRİYE ABAKAY

Vip Gayrimenkul 

Videolarımızı izlemek için lütfen tıklayınız.

Satılık Daire İlanlarımızı Görmek İçin Lütfen Tıklayınız. 

Kiralık Daire İlanlarımız Görmek İçin Lütfen Tıklayınız.

 

 

 

Paylaş