Mersin Erdemli Tömük Kilikya Evleri

Mersin Erdemli Tömük Kilikya Evleri

Mersin Erdemli Tömük Kilikya Evleri

Mersin Erdemli Tömük Kilikya Evleri

İlk olarak Tömük Kilikya Evleri denize sıfır 2 bloktan oluşan bir sitedir. Kilikya sitesinde yönetim aktif, yeşil peyzaj geniş ve bakımlıdır.

Kilikya sitesinde geniş otopark ve barbekü alanı bulunmaktadır. Sitede 2+1  geniş daireler ve dublex dairelerden oluşmaktadır.

Mersin Erdemli Tömük Kilikya sitesinde yönetim aktif, site görevlisi mevcuttur. Kilikya sitesinde geniş otopark, barbekü alanları, havuz, çocuk oyun alanı,kamelya bulunmaktadır. Site  oldukça sakin ve nezih bir sitedir. Tömük Kilikya sitesi 2 bloktan 10 ar kattan oluşmaktadır. En önemlisi Kilikya sitesinde bulunan daireler full deniz manzaralıdır. Erdemli Kilikya sitesi 5-10 arası  yaşta olup denize sıfır siteler içerisinde en yeni sitelerden birisidir. Ancak öte yandan Kilikya sitesi çevresinde balık restoranlar, alış veriş yapılabilecek merkezler, bulunmaktadır. Tömük Kilikya sitesi aynı zamanda ana yola 150 mt mesafede olup ulaşım oldukça kolaydır. Kilikya sitesi çevresinde bulunan siteler Flamingo2, Tropik tatil sitesi, flamingo 4 Flamingo 8 dir

En önemlisi Kilikya sitesinin çevresinde bulunan sitelerden dolayı yaz aylarında çevre illerden siteye ve çevresine servis imkanı bulunmaktadır.

Yaz aylarında Tömük bölgesi oldukça hareketli bir bölgedir. Tömük Mersin merkeze 30 km mesafededir.

Sonuç olarak Kilikya sitesinden gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için lütfen iletişime geçiniz.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Danışman Işıl Seymen 

VİDEOLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ  

 

Paylaş