MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK ÖZALTIN SAHİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK ÖZALTIN SAHİL SİTESİ

Mersin Erdemli Tömük Özaltın Sahil Sitesi

Erdemli Tömük bölgesi yazlıkçıların ve yabancı misafirlerin çok tercih ettiği bir bölgedir. Tömük bölgesinde sahil boyunca yürüyüş bandı bulunmaktadır. Bu nedenle yaz aylarında çok aktiftir. Bu yürüyüş bandında yaz mevsiminde panayır tarzı pazar kurulmaktadır. Ayrıca keyifli vakitler geçirebileceğiniz kafeler mevcuttur.

Tömük bölgesi konum itibariyle Erdemli merkeze ve Mersin merkeze yakındır. Bu nedenle ulaşım ağı oldukça geniştir. Ayrıca Tömük bölgesinde kurumsal marketler, fırın ve kafeler bulunmaktadır.

Mersin Erdemli Tömük bölgesinde bulunan Özaltın Sahil Sitesi konum itibariyle denize sıfır konumdadır. Yaz mevsiminde kurulan pazarlar hemen sitenin önündeki yürüyüş bandında kurulmaktadır. Ayrıca Özaltın Sahil Sitesi 7 katlı bloklardan ve 2+1 dairelerden oluşmaktadır. Sitenin önünde bulunan sahil kumul bir plaj olup yazları şezlonglar konulmaktadır. Ayrıca site içerisinde açık yüzme havuzu, açık araç otoparkı, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası, çocuk oyun parkı, güvenlik, aktif yönetim ve site çalışanları bulunmaktadır.

Siz de Özaltın Sahil Sitesini tercih etmek isterseniz Erdemli Vip Gayrimenkul uzman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Erdemli Vip Gayrimenkul uzman kadrosu olarak satın alma, satış yapma, kirala ve kiraya verme işlemleriniz ile ilgilenmekteyiz. Satış yapma ve kiraya verme işlemleriniz için yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Sitenin drone çekimi
  • Profesyonel video çekimi
  • Profesyonel fotoğraf çekimi
  • Afiş çalışması
  • Yerli ve yabancı emlak sitelerinde ilan yayınlama
  • Sosyal medya vb.

Erdemli Vip Gayrimenkul ailesi olarak geniş daire portföyümüz ve müşteri potansiyelimizle sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Ayrıca tapu öncesi ve tapu sonrası, kira sözleşmesi, tahliye taahhütnamesi gibi her türlü hukuksal işlemlerimizde bizlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Özaltın Sahil Sitesi drone çekimini izlemek için lütfen tıklayınız.

Danışman Ümmühan Fidan

Satılık ilanlarımız için lütfen tıklayınız.

Kiralık ilanlarımız için lütfen tıklayınız.

Paylaş