MERSİN SİLİFKE NARLIKUYU AYANOS SİTESİ

MERSİN SİLİFKE NARLIKUYU AYANOS SİTESİ

MERSİN SİLİFKE NARLIKUYU AYANOS SİTESİ

Mersin Silifke Narlıkuyu Ayanos Sitesi;Silifke Narlıkuyu bölgesi tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerden biridir. Narlıkuyuda deniz koylar halindedir. Bu nedenle bu koylarda çeşitli balık restoranları, kafeler, kendin pişir kendin ye mekanları ve bir çok piknik alanları bulunmaktadır. Ayrıca Narlıkuyu’da Cennet Cehennem Mağaraları, Astım mağarası, Adam Kayalar,Sosyal alanlar ve çeşitli kahvaltı salonları bulunmaktadır.

Narlıkuyu bölgesinde bulunan Ayanos Sitesi denize sıfır bir sitedir. Ayanos Sitesi içerisinde açık yüzme havuzu, aquapark, basketbol voleybol sahaları, açık ve kapalı otopark, kafeterya, çocuk oyun alanı, geniş yeşil peyzaj alanı, aktif yönetim, güvenlik ve site çalışanları mevcuttur. Ayrıca Ayanos Sitesinin kendine ait iskelesi ve şezlongları bulunmaktadır.

Mersin Silifke Ayanos Sitesi 6 katlı bloklardan oluşmaktadır. Ayrıca Ayanos Sitesi denize sıfır bir site olduğu için dairelerin ön ve arka balkonundan deniz görünmektedir.

Ayanos Sitesindeki daireler 3+1 ve 1+1 cepheleri açıktır. Bu nedenle daireler hava sirkülasyonu açısından oldukça zengindir.

Mersin Silifke Narlıkuyu Ayanos Sitesi çevresinde Korykos Hill villaları, Osiris Villaları, Nazar Vilları ve çeşitli bir çok villa bulunmaktadır.

Siz de Ayanos Sitesinde daire sahibi olmak isterseniz Satılık ve Kiralık seçeneklerimiz mevcuttur.

Ayrıca sadece satın alma işlemlerinizde değil satış,kiraya verme ve kiralama gibi işlemlerinizde de yardımcı olmaktayız.Daire satışı konusunda yaptığımız çalışmalardan bazılar şunlardır;

-Sitenin drone çekimi

-Profesyonel video çekimi

-Profesyonel fotoğraf çekimi

-Afiş çalışmaları

-Yurt içi ve Yurt dışı emlak sitelerinde sponsorlu reklamlar

-Sosyal medya çalışmaları…

Mersin Erdemli Vip Gayrimenkul uzman kadrosu olarak öncelikli isteğimiz sizi kazanmaktır. Bu nedenle detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşım sağlayınız.

Sitenin video çekimini izlemek için tıklayınız.

Erdemli Vip Gayrimenkul

Danışman Ümmühan Fidan

Paylaş