Mersin Silifke Susanoğlu Sitesi

Mersin Silifke Susanoğlu Sitesi

Mersin Silifke Susanoğlu bölgesinde bulunan Susanoğlu Sitesi Akdenizi’in kıyısında bulunan doğal güzelliği ile ön plana çıkan nezih bir sitedir.

Susanoğlu beldesi tertemiz denizi ve geniş kumsalı ile bilinmektedir. Bu sayede sizlere keyifli ve konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

SUSANOĞLU SİTESİ D-400 karayolunun kenarında konumlanmıştır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiştir. Kolay ulaşılabilir mevkidedir.

Ayrıca CENNET CEHENNEM MAĞARASI, NARLIKUYU MOZAİK MÜZESİ, ASTIM MAĞARASI, KIZ KALESİ gibi birçok tarihi yere yakın konumlanmıştır.

Ayrıca tarihi mekanlara yakınlığı ile ilgi odağı konumundadır. En önemlisi yapraklı koy plajınada yakın konumlanmıştır. Site sakinleri bu sayede tarihi mekanlara ve en temiz koylara rahatlıkla ulaşmaktadırlar.

SUSANOĞLU SİTESİ hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için göz bebeği konumdadır.

Site içerisinde geniş yeşil peyzaj, cafeterya, araç otoparkı bulunmaktadır. Site çevresinde balık restaurantları, kafeteryalar, manav, market, kasap, pişirim fırını bulunmaktadır.

En önemlisi eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca deniz kıyısında yürüyüş bandı bulunmaktadır.

SUSANOĞLU SİTESİ Silifke şehir merkezine 17 km Erdemli şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır.

Sonuç olarak sizde SUSANOĞLU SİTESİNDEN daire sahibi olmak istierseniz satılık ve kiralık portföylerimiz için Vip Gayrimenkul uzman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz kalite ve güvenilir gayrimenkul alım satımlarında siz değerli yatırımcılarımıza doğru yatırım imkanı sunmaktır.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş