Mersin Tömük Nobel Tatil Sitesi

Mersin Tömük Nobel Tatil Sitesi

Mersin Tömük Nobel Tatil Sitesi

Tömük Mersin’in küçük ilçelerinden biridir. Uzun ve güzel bir sahil bandı bulunan Tömük konum olarakta Mersin merkeze ve merkez ilçelerden olan Erdemli’ye çok yakın bir mesafededir. Aynı zamanda Tömük’ün sahil kesiminde bir çok yazlık siteler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;  Flamingo 4, Flamingo8, Gondol, Öner Tatil Sitesi ve Nobel Tatil Sitesidir. Sizlere bu yazımızda Nobel Tatil Sitesi’ni anlatmaya çalışacağız.

Nobel Tatil Sitesi denize sıfır bir konumda olup küçük, düzenli ve nezih bir sitedir. Site denize U şeklinde bir konumda inşa edilmiştir. Site içerisinde düzenli bir peyzaj alanı; küçük ve büyükler için yüzme havuzu, çardaklar ve çocuk oyun alanı mevcuttur. Sitenin aktif bir yönetimi olup yaz kış çalışanları mevcuttur. Aynı zamanda sitenin kendi sakinlerine ait şezlong ve şemsiyeleri de mevcuttur.  Site içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunmaktadır. Bahçe katları genellikle dublex  olarak inşa edilmiştir. Sitenin sahil bandı özellikle yazları çok aktiftir. Doğal ürünler satanlar, cafe ve restaurantlar da mevcuttur. Aynı zamanda spor yapmak içinde yürüyüş ve bisiklet yolu mevcuttur.

Nobel Tatil Sitesi çevresinde diğer sosyal ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz okullar, sağlık ocağı, eczane, kurumsal marketler, fırın, kasap ve semt pazarı da mevcuttur. Bu nedenle  bu sitede sedece yazları değil dilerseniz yaz kış da yaşayabilirsiniz.

Bizler Vip Emlak olarak Nobel Tatil Sitesi’ni tavsiye ediyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadromuzla sizlere alım satım kiralama ve tapu işlemlerinizde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Verdiğimiz ücretsiz hizmetlerden bazıları;

-Afiş ve ilan çalışmaları

-Drone çekimi

-Yurt dışı sitelerde ilan

-Profesyonel fotoğraf çekimi

 

Gülçin Uluganlıgil

Nobel Tatil Sitesi ile ilgili video için lütfen tıklayınız.

Paylaş