MERSİN TÖMÜK ZİYA ERDEN SİTESİ TATİLİN YENİ ADRESİ

MERSİN TÖMÜK ZİYA ERDEN SİTESİ TATİLİN YENİ ADRESİ

MERSİN TÖMÜK ZİYA ERDEN SİTESİ TATİLİN YENİ ADRESİ

ZİYA ERDEN SİTESİ, MERSİN İLİ, ERDEMLİ İLÇESİ, TÖMÜK MAHALLESİNDE BULUNMAKTADIR.

ZİYA ERDEN SİTESİ DENİZE SIFIR KONUMDA YER ALMAKTADIR. MERSİN ERDEMLİ ÖZELLİKLE TÖMÜK MAHALLESİ’NDEKİ YAZLIK SİTELER AĞIRLIKTA DENİZE SIFIR KONUMDA BULUNMAKTADIR. SAHİL BANDI ARPAÇBAHŞİŞ’TE BAŞLAYIP TÖMÜK MAHALLESİ VE DAHA İLERİSİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

MERSİN TÖMÜK ZİYA ERDEN SİTESİ, AYNI ZAMANDA D/400 KARAYOLUNA YAKIN OLUP 200 METRE MESAFEDE YER ALMAKTADIR. ÖZEL ARACINIZ OLMASA DAHİ ULAŞIMDA HİÇBİR SIKINTI YAŞAMAZSINIZ. ZİYA ERDEN SİTESİ VE ETRAFINDAKİ SİTELER ETRAFINDAN ARPAÇBAHŞİŞ MİNİBÜSLERİ 7/24 İŞLEMEKTEDİR.

ZİYA ERDEN SİTESİ, ÇOK NEZİH BİR SİTEDİR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA YERLİ VE YABANCI YAZLIKÇI VE ZİYARETÇİLERİNİ FAZLASIYLA AĞIRLAMAKTADIR.

ZİYA ERDEN SİTESİ DAİRELERİ FAZLASIYLA GENİŞ OLUP AĞIRLIKTA 3+1 VE 185 M2 LERDEN OLUŞMAKTADIR.

ZİYA ERDEN SİTESİ ÖZELLİK OLARAK, AÇIK YÜZME HAVUZU, AKTİF YÖNETİM, AÇIK ARAÇ OTOPARKI, ÇOCUK OYUN PARKI, ÇOCUK YÜZME HAVUZU, KAMELYASI, GENİŞ PEYZAJI, SİTE İÇİ MARKETİ, YÜRÜYÜŞ PARKURU VE 7/24 SİTE ÇALIŞANLARI MEVCUTTUR.

ZİYA ERDEN SİTESİ ETRAFINDA İSE, TAŞ FIRIN, KAHVALTI SALONLARI,BALIK RESTORANTLARI YER ALMAKTADIR.

ZİYA ERDEN SİTESİ ETRAFINDA, DİMER SİTESİ, DOĞAN AQUAPARK SİTESİ VE BİRÇOK YAZLIK SİTELER YER ALMAKTADIR.

SİZLERDE BU YAZ SATILIK OLSUN, KİRALIK, TATİL YADA YATIRIM AMAÇLI DAİRE DÜŞÜNÜYORSANIZ ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE GÜVENİLİR EKİBİ İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU OLARAK DAİRE SUNUMUNDAN TAPU  VE TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZDE BİZLER HER DAİM BURADAYIZ. ERDEMLİ MERKEZDE BULUNAN OFİSİMİZE (ERDEMLİ LİSESİ YAN TARAFINDA) KAHVE İÇMEYE HER ZAMAN BEKLERİZ.

VİPGAYRİMENKUL KALİTENİN ADRESİ.

 

 

Paylaş