MERSİN’DE TATİL ZAMANI

MERSİN’DE TATİL ZAMANI

MERSİN UZUN PLAJLARI,UZUN GÜNEŞLİ GÜN SAYISI İLE YERLİ VE YABANCI TATİLCİLER VE YATIRIMCILAR İÇİN UYGUN BİR BÖLGEDİR.

MERSİN’DE TATİLİMİ NASIL YAPABİLİRİM?

1.MERSİN MERKEZ BAŞLANGIÇ NOKTANIZ GÜNE SAHİL BANDIDA Kİ KAFELERDE BAŞLAYABİLİRSİNİZ,ATOMU DENEMEYİ UNUTMAYINIZ.

2.ŞEHRİ TANIYALIM.MERSİN KOZMOPOLİT YAPISI İLE FARKLI RENKLERİ İÇİNDE BARINDIRAN VE BU ÇEŞİTLİLİĞİDE ÖZÜMSEYEN BİR KENTTİR.

3.MERSİN ANTALYA YOLU ÜZERİNDEN BAŞLADIĞINIZ YOLCULUĞUNUZDA ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE SİZLERİ BİR KAHVEYE BEKLERİZ.AMACIMIZ GAYRİMENKUL ALIM SATIM İŞLERİNİZDE YARDIMCI OLMAK KADAR SOSYAL SORUMLULUK EDİNDİĞİMİZ ŞEHRİMİZİN DAHA İYİ TANINMASI İÇİN DE TECRÜBELERLE SABİT KILDIĞIMIZ TAVSİYELERİMİZİ SİZLERLE PAYLAŞMAKTAN MEMNUNİYET DUYARIZ.

4.ERDEMLİ’YE GELDİĞİNİZ ZAMAN YÖRÜK KÜLTÜRÜNÜ DAHA İYİ TANIMANIZ İÇİN KIL ÇADIRLARIMIZDA SIKMA BÖREK YİYEBİLİRSİNİZ.

5. ERDEMLİ’DEN SİLİFKE’YE DOĞRU İLERLERKEN GEZEBİLECEĞİNİZ TARİHİ YERLER

*ASTIM MAĞARASI

*CENNET CEHENNEM

*KANLIDİVANE

*UZUNCABURÇ

*ADAM KAYALAR.

*KIZKALESİ

6.ACIKMIŞ OLMALISINIZ.ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN MERSİN’İN MEŞHUR TANTUNİSİNİ MUTLAKA TATMALISINIZ.TATLI OLARAK DA MEŞHUR CEZERYEMİZİ.

7.TARİHİ YERLERİ GEZDİYSENİZ TOROSLAR’IN YAMAÇLARINDA TREKKİNG ,MÜZE GEZİLERİ VE AÇIK HAVA AKTİVİTELERİ YAPARAK GÜNEŞİN TADINI ÇIKARABİLİRSİNİZ.

8.AKŞAM YEMEĞİ İÇİN İSE NARLIKUYU BAŞTA OLMAK ÜZERE DENİZE SIFIR BALIK RESTORANLARINDA DENİZ MELTEMİ EŞLİĞİNDE AKDENİZ DENİZ ÜRÜNLERİNİN LEZZETİNE VARABİLİRSİNİZ.

9.GÜN BİTTİ ,KONAKLAMA İÇİNDE SİZE HİZMET VERMEKTEN MEMNUNİYET DUYARIZ.VİP GAYRİMENKUL GÜNLÜK KİRALIK HİZMETİ İLE MERSİN’İN MARKA PROJELERİNDE SİZİ AĞIRLAMAKTAN MEMNUNİYET DUYAR.

10.SEYEHATİNİZ BURAYA KADAR İSE TEKRAR BİR KAHVEYE BEKLERİZ,SEYAHAT ANALİZİNİZİ KAHVE EŞLİĞİNDE YAPMAK VE SEYAHATİNİZİ BAŞALADIĞINIZ GİBİ BİTİRMENİZ İÇİN.

VİP HAYRİMENKUL İYİ TATİLLER DİLER.

Paylaş