MERSİN ERDEMLİ ÇEŞMELİ LİPARİS SUNFLOWERS 1 SİTESİ

İlk olarak Mersin Erdemlinin Çeşmeli mahallesinde bulunan Liparis Sunflowers 1 Sitesi geniş bir araziye kurulmuştur.

Gösterişli mekanlarıyla ilgi çeken Liparis Sunflowers 1 Sitesi’ne yerli ve yabancı birçok turist ikametkah etmektedir. Ayrıca denize sıfır olmasıyla daha fazla ilgi odağı olmaktadır.

LİPARİS SUNFLOWERS 1 Sitesi sizlerin memnuniyeti için bol bol aktivite imkanları sunmaktadır.

Sitemiz içerisinde bulunan barbekü alanı , site kafeteryası , fistness salonu , tenis , basketbol , futbol , voleybol sahaları , yetişkin yüzme havuzları , çocuk yüzme havuzları ve aqua parkları gibi bir çok eğlenceye ve konfora yönelik yerler sitemizde mevcuttur.

Site güvenliği 7/24 aktif yönetimdir . Konutunuzda yada tatilinizi geçirdiğiniz dairelerde güvenle yaşayabilirsiniz.

Ayrıca site yönetimi tarafından plaja şezlong ve şemsiyeler atılmaktadır . Rahatlıkla plajda tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Site çevresinde diğer ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketler ve diğer kurumsal yerler mevcuttur.

Otobüs durakları ve dolmuşlar ulaşım sıkıntımızı ortadan kaldırmaktadır .

Liparis Sunflowers 1 Sitesi 22 blok ve 633 adet daireden oluşmaktadır ve hemen hemen her dairede deniz manzarasına eşlik etmektedir.

Sonuç olarak sunflowers çeşmelinin gözde siteleri arasında yer almaktadır ve bu site içerisinden daire sahibi olmanız sitenin ayrıcalılarından fazlasıyla memnun kalacağınızın göstergesidir.

VİP GAYRİMENKUL olarak misyonumuz kalite ve güvenliktir .Tüm daire alım satımlarınızda uzman kadromuzla yanınızda olmaktayız. Sizde LİPARİS SUNFLOWERS 1 Sitesinde daire sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Diğer daire ilanlarımız için tıklayınız.

Delen