Mersin Erdemli Tömük Öner Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Öner Tatil Sitesi

Mersin’in Erdemli Tömük mahallesinde bulunan ÖNER TATİL SİTESİ 25 dönümlük arazi üzerine kurulmuştur. Ayrıca bina yaşı 25 ile 30 arasındadır.

Site içerisinde 1+1 , 2+1 , 3+1 daire seçeneklerinin yanında dubleks yazlık seçenekleride mevcuttur.

Site anayola yakın olup ulaşım sorunu yaşanmamaktadır. Çeşmeli otoban çıkışına 5 Km Mersin merkeze 30 km , Adana hava limanına ise 100 km Mesafededir.

Site içerisinde fırın ve market mevcuttur. Ayrıca diğer ihtiyaçlar için yürüme mesafesinde kurumsal market zincirleride bulunmaktadır.

Bununla birlikte öner tatil sitesi ailenizle birlikte yaz tatilinizi doyasıya yaşayabileceğiniz köklü sitelerden biridir. Site içerisinde iki farklı yüzme havuzu ,otopark, barbekü alanı ve kamelya oturma alanları mevcuttur . Ayrıca aktif bir yönetime sahip olup yılın 12 ayı güvenlik , bahçıvan ve diğer site görevlileri tam zamanlı çalışmaktadır.

Sitenin kendine ait sahil kullanım alanı şezlong , iskele ve şemsiyeler bulunmaktadır.

Sonuç olarak yaz kış konaklayabileceğiniz ve tercihleriniz arasında bulundurabileceğiniz oldukça konforlu bir sitedir Öner sitesi . Bununla birlikte yakın çevrede bulunan Aykent Sitesi Altın Sahil Sitesi , Flamingo 4 ve Flamingo 8 Tatil Sitelerinide tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile siz değerli yatırımcılarımızın yanında olmaktan memnuniyet ve mutluluk duyarız. 100/100 doğru yatırım ile doğru geleceğe hızlı adımlarla..

Vip Gayrimenkul Youtube videolarımızı incelemek için tıklayınız .

Danışman : Ceren Coşkun

Delen