TATİLCİLERİN BÖLGESİ MERSİN ERDEMLİ AYAŞ DİVA HOLİDAY SİTESİ

TATİLCİLERİN BÖLGESİ MERSİN ERDEMLİ AYAŞ DİVA HOLİDAY SİTESİ

DİVA HOLİDAY SİTESİ, MERSİN İLİ, ERDEMLİ İLÇESİ, AYAŞ MAHALLESİNDE YER ALMAKTADIR.

DİVA HOLİDAY SİTESİ, ÇOK ELİT BİR SİTE OLUŞUYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR. ÖZELLİKLE YAZIN YERLİ VE YABANCI MİSAFİRLERİNİ FAZLASIYLA AĞIRLIYOR.DİVA HOLİDAY SİTESİ YABANCILARIN DİKKATİNİ FAZLASIYLA ÇEKİYOR. BUNUN SEBEBİ İSE ELİT, NEZİH BİR SİTE OLMASI, OTURUMU AÇISINDAN GÜZEL, FUL DENİZ MANZARALI, D/400 KARAYOLU’NA YAKINLIK, AÇIK YÜZME HAVUZU, AQUAPARKI, ÇOCUK OYUN PARKI, ARAÇ OTOPARKI, SİTE İÇİ JENERATÖR, ASANSÖR, GENİŞ PEYZAJ ALANI, KAMELYASI, DAİRELERİNİN KULLANIŞLI VE FERAH OLMASI, HAVA SİRKÜLASYONU DAĞ DENİZ AKIMINI ALMASI, SİTE ETRAFINDA ALIŞVERİŞ MARKETLERİ, RESTORANTLAR, KAHVALTI SALONLARI, EĞLENCE MERKEZLERİ, SPOR SALONLARI, BAYAN VE ERKEK KUAFÖRÜ, KISACASI BİR DAİREDE VE SİTEDE İSTEDİĞİNİZ BÜTÜN ÖZELLİKLERİ FAZLASIYLA BARINDIRIYOR AYAŞ DİVA HOLİDAY SİTESİ.

DİVA HOLİDAY SİTESİ DAİRELERİ 2+1 VE 3+1 BAĞIMLI VE BAĞIMSIZ MUTFAKLARDAN OLUŞMAKTADIR. İSTER YAZIN YAZLIĞINIZA GELİP ZAMAN GEÇİREBİLİR İSTERSENİZ EŞYALI BİR ŞEKİLDE KİRAYA VEREBİLİRSİNİZ.

GELİN SİZLERİDE BU NEZİH VE MUHTEŞEM ÖTESİ SİTEDEN VİPGAYRİMENKUL ARACILIĞI İLE BİR DAİRE SAHİBİ YAPALIM.

VİPGAYRİMENKUL EKİBİ SİZLERE ALIM SATIM KONUSUNDA YARDIMCI OLMAYA DEVAM EDİYOR. TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZDE BİZLER HER DAİM BURADAYIZ. MERSİN İLÇESİ ERDEMLİ MERKEZDE BULUNAN YOLUN ALTI ERDEMLİ LİSESİ YAN TARAFINDA BULUNAN OFİSİMİZE KAHVE İÇMEYE HER DAİM BEKLİYORUZ.

VİPGAYRİMENKUL AİLESİ

 

 

 

 

Paylaş