Alanya Ve Mersin’de Turizm

Alanya Ve Mersin’de Turizm

Alanya ve Mersin Akdeniz bölgesinin turizmi en genis ve zengin olan sehirleridir.Tabiki her bölgenin kendisine has güzellikleri vardir.Mesela Mersin’e geldiginizde Kızkalesi‘ni görmeden denizin keyfini cikarmadan gitmemenizi tavsiye ederiz.Alanya’da ise Alanya Kalesine cikmadan oradan manzaraya karşı bi kahve icmeden ayrilmamanizi öneriyoruz.
Akdeniz bölgesi bi tarafi deniz bir tarafi yesillik,havasiyla suyuyla bambaska bir yaz keyfiniz icin gelip göreceginiz yerlerdendir.
Turizm her iki sehirdede oldukca ön plandadir.Almanyadan,Belcikadan,Rusyadan ve bir cok yabanci ülkeden gelen turistleri ayrica yerli turistleride agirlamaktadir.
Mersinin yazlik misafirlerini en cok ağırladığı yerler;Kumkuyu,Ayaş,Kızkalesi,Susanoğlu,Limonlu,Erdemli Merkez,Arpaçbahşiş,Tömük bölgeleridir.Bu bölgelerde yeni ve eski bir cok yapi bulunmaktadir.Denize sifir yazliklar hem fiyatlariyla hem de manzaralariyla yerli yabanci turislere cazip gelmekte ve bir cok ülkeden ve sehirden gelen yazlik misafirlerini ağirlamaktadir.
Sizde yaz tatilinizi Akdeniz Bölgesinde,Mersinde,Alanyada degerlendirmek istemez miydiniz ?
Denize ve güneşe doyacaginiz hatta sifa bulacağınız bir tatil gecirmek sizin de hakkiniz olmali.
Vip Gayrimenkul Uzman Kadro olarak hakettiğiniz tatili yasamaniz icin buradayiz.
Ister kiralik ister satılık tüm gayrimenkullerle ilgileniyor tüm titizliğimizle çalışıyoruz.Sizleri de bi kahvemizi içmeye bekliyoruz…

Paylaş