Mersin Erdemli Denize Sıfır Ayaş Liparis Sungate Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Denize Sıfır Ayaş Liparis Sungate Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Denize Sıfır Ayaş Liparis Sungate Tatil Sitesi

HERŞEYDEN ÖNCE MERSİN ERDEMLİ AYAŞ  LİPARİS SUNGATE TATİL  SİTESİ BÖLGENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN DENİZE SIFIR BİR PROJEDİR. SUNGATE SİTESİ ANAYOLA VE DENİZE SIFIR BİR SİTEDİR BUNDAN DOLAYI ULAŞIM OLDUKÇA KOLAYDIR.  LİPARİS SUNGATE SİTESİNDE BULUNAN DAİRELER DAĞ VE DENİZ MANZARALIDIR BUNDAN DOLAYI OLDUKÇA FERAH VE ESİNTİLİDİR. BUNDAN DOLAYI YERLİ VE YABANCI TURİSTLER TARAFINDAN OLDUKÇA TERCİH EDİLMEKTEDİR. LİPARİS SUNGATE SİTESİ 2+1 3+1 DAİRELERDEN OLUŞMAKTADIR. AYNI ZAMANDA SİTE İÇERİSİNDE AQUAPARK, HAVUZ, ÇOCUK OYUN ALANI, GENİŞ PEYZAJ, BARBEKÜ ALANI GÜVENLİK  VE OTOPARK BULUNMAKTADIR. SUNGATE SİTESİ AKTİF BİR YÖNETİME SAHİPTİR.

AYNI ZAMANDA SİTEYE AİT İSKELE, ŞEZLONG VE ŞEMSİYE ALANI BULUNMAKTADIR. BÖYLELİKLE YAZIN SİTEYE ÖZEL İSKELEDEN DENİZE GİRİP YAZIN KEYFİNİ ÇIKARABİLİRSİNİZ. EN ÖNEMLİSİ AYAŞ LİPARİS SUNGATE SİTESİ ÇEVRESİNDE BALIK RESTORANLARI, KAHVALTI SALONLARI VE OTELLER BULUNMAKTADIR.AYRICA BİRÇOK İŞLETMENİN VE LÜKS PROJELERİN YER ALMASINDAN DOLAYI YAZLIK VE KIŞLIK KULLANIMA OLDUKÇA UYGUNDUR.

AYRICA Denize Sıfır Ayaş Liparis Sungate Tatil  Sitesi  ÇEVRESİNDE BULUNAN PROJELER SUNRİSE, ELİSSA TATİL SİTESİ, BURÇLAR SİTESİ, HALDER SİTESİ, YALI SİTESİ, ÖZDE TATİL SİTESİ VE ÖZ PANAROMA SİTESİ BULUNMAKTADIR.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN ERDEMLİ AYAŞ LİPARİS SUNGATE  SİTESİNDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN MERSİN ERDEMLİ GÜVENİLİR EMLAK FİRMASI

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

SORUMLU EMLAK DANIŞMANI IŞIL SEYMEN 

Paylaş