Mersin Erdemli Denize Sıfır Ayaş Burçlar Sitesi

Mersin Erdemli Denize Sıfır Ayaş Burçlar Sitesi

Denize Sıfır Ayaş Burçlar Sitesi

HERŞEYDEN ÖNCE MERSİN ERDEMLİ AYAŞ BURÇLAR  SİTESİ DENİZE SIFIR BİR KONUMDADIR. MERSİN AYAŞ BURÇLAR SİTESİ 3 VE 5 KATLI OLMAK ÜZERE 8 BLOKTAN OLUŞMAKTADIR. A BLOK ÜZERİNDE 1+1 , 2+1 VE 3+1 DAİRELER BULUNMAKTADIR. GERİ KALAN BLOKLAR HER KATTA 2 ADET 2+1 DAİRE SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR. MERSİN ERDEMLİ AYAŞ BURÇLAR SİTESİ ANAYOLA VE DENİZE SIFIR KONUMDADIR. BURÇLAR SİTESİ  KONUMU İTİBARİYLE ULAŞIMA OLDUKÇA KOLAYLIK SAĞLAR.

AYRICA Denize Sıfır Ayaş Burçlar Sitesi İÇERİSİNDE OTOPARK, KAMELYA, GENİŞ PEYZAJ, SİTE GÖREVLİSİ, ÇOCUK OYUN ALANI, AKTİF BİR YÖNETİMİ OLDUĞUNDAN DOLAYI YERLİ VE YABANCI TURİSTLER TARAFINDAN OLDUKÇA FAZLA TALEP GÖRMEKTEDİR. BURÇLAR SİTESİ ÇEVRESİNDE; ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ MERKEZLER, KAHVALTI SALONLARI, BALIK RESTORANTLARI, OTELLER VE BİRÇOK İŞLETME BULUNMAKTADIR.

MERSİN AYAŞ BURÇLAR SİTESİ ÇEVRESİNDE AYNI ZAMANDA LAMOS OTEL, LİPARİS SUNGATE SİTESİ, ÖZDE TATİL SİTESİ, LİPARİS SUNRİSE BULUNMAKTADIR.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN ERDEMLİ AYAŞ BURÇLAR  SİTESİNDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

LİSANSLI EMLAK DANIŞMANI ANIL SEYMEN

Paylaş