ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ VERA LİFE SİTESİ

ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ VERA LİFE SİTESİ

ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ VERA LİFE SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ VERA LİFE SİTESİ

ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ BÖLGESİ YAZ MEVSİMİNDE ÇOK HAREKETLİ OLDUĞUNDAN DOLAYI YAZLIKÇILARIN VE YABANCI MİSAFİRLERİN ÇOK TERCİH BİR BÖLGEDİR. SAHİL BOYUNCA UZANAN YÜRÜYÜŞ BANDI VE UZUN KUMUL PLAJI BULUNMAKTADIR. ARPAÇBAHŞİŞTE SAHİL YÜRÜYÜŞ BANDI BOYUNCA PAZARLAR VE STANTLAR KURULMAKTADIR. BU STANTLARDA MEYVE SEBZE, AKSESUAR, OYUNCAKLAR VE MUTFAK GEREÇLERİ VB. BULUNMAKTADIR.

ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞTE BULUNAN VERA LİFE SİTESİ SAHİLE 150 M , ANAYOLA 250 M MESAFEDEDİR. VERA LİFE SİTESİ ÇEVRESİNDE ERDEMLİNİN EN BİLİNEN SİTELERİ VE TURİZM MESLEK LİSESİ BULUNMAKTADIR. ARPAÇBAHŞİŞ VERA LİFE SİTESİ ANAYOLA YAKIN OLDUĞU İÇİN FIRIN, KURUMSAL MARKETLER, SAĞLIK OCAĞI, ECZANE VE SEMT PAZARINA ULAŞIM KOLAYDIR.

VERA LİFE SİTESİ İKİ BLOKTAN VE 2+1 DAİRELERDEN OLUŞMAKTADIR. SİTEDE HER BLOK 9 KATLI VE KARŞILIKLI İKİ DAİREDEN OLUŞMAKTADIR.

ARPAÇBAHŞİŞ VERA LİFE SİTESİ İÇERİSİNDE AÇIK YÜZME HAVUZU, ÇOCUK OYUN ALANI, KOMŞULARINIZLA KEYİFLİ VAKİTLER GEÇİREBİLECEĞİNİZ KAMELYASI, AÇIK OTOPARK, FULL JENERATÖR, AKTİF SİTE YÖNETİMİ, GÜVENLİK VE SİTE ÇALIŞANLARI MEVCUTTUR.

ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ VERA LİFE SİTESİNDE SATILIK VE KİRALIK DAİRE SEÇENEKLERİMİZ MEVCUTTUR. 

SİZ DE VERA LİFE SİTESİNDE KEYİFLİ VAKİTLER GEÇİRMEK İSTERSENİZ ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL BU DÜŞÜNCENİZDE SİZE MEMNUNİYETLE ÖNCÜLÜK EDECEKTİR.

ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL AİLESİ KİRALAMA,TAPU VE TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZ İÇİN HER ZAMAN YANINIZDADIR.

DANIŞMAN ÜMMÜHAN FİDAN

 

Paylaş