MERSİN ERDEMLİ LİMONLU LİPARİS 4 SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ LİMONLU LİPARİS 4 SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ LİMONLU LİPARİS 4 SİTESİ

LİPARİS 4 SİTESİ MERSİN İLİ ERDEMLİ İLÇESİ LİMONLU BELDESİNDE DENİZE SIFIR KONUMDA BULUNMAKTADIR.

TATİL DENİNCE İLK AKLA MERSİN İLİ TATİL SİTELERİDİR.

LİPARİS 4 SİTESİDE BU SİTELERDEN BİR TANESİDİR.

LİMONLU BÖLGESİNDE BULUNAN LİPARİS 4 SİTESİ DENİZE SIFIR KONUMDA YER ALMAKTADIR.

LİPARİS 4 SİTESİ BÖLGEDE EN KÖKLÜ SİTELERDEN BİRİDİR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA YERLİ VE YABANCI ZİYARETÇİLERİNİ FAZLASIYLA AĞIRLAMAKTADIR. LİMONLU BÖLGESİNDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN YAZLIK SİTELERDEN BİR TANESİDİR.

LİMONLU LİPARİS 4 SİTESİ ARADIĞINIZ BÜTÜN KRİTELERİ BARINDIRAN BİR SİTEDİR. SİTE İÇERİSİNDE AKTİF YÖNETİM, SİTE GÜVENLİK VE ÇALIŞANLARI, AÇIK YÜZME HAVUZU, AQUAPARK, ARAÇ OTOPARKI, ÇOCUKLAR İÇİN OYUN ALANI, GENİŞ PEYZAJ ALANI, ASANSÖR MEVCUTTUR.

LİPARİS 4 SİTESİ, DENİZİ KUMKUL OLUP, SAHİL ŞERİDİ BOYUNCA YÜRÜYÜŞ YAPABİLECEĞİNİZ PARKURLAR, SAHİL BOYU SİTEYE ÖZEL ŞEZLONGLARI MEVCUTTUR.

LİPARİS 4 SİTESİ AYNI ZAMANDA ULAŞIM AĞINA YÜRÜME MESAFESİNDEDİR. ETRAFINDA ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ MARKET ZİNCİRLERİ, LÜKS BALIK RESTORANTLARI, KAHVALTI SALONLARI EVCUTTUR.

LİPARİS 4 SİTESİ, ATRAFINDA BİRÇOK YAZLIK SİTELER MEVCUTTUR. BUNLARIN İÇERİSİNDE, DEMİRTAŞ 3 4 5 SİTESİ, ÜZMEZ SİTESİ, FARUK ŞIMAN SİTESİ VE DAHA BİRÇOK SAYAMADIĞIMIZ SİTELER…

SİZLERDE BU YAZ BİR YAZLIK DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU VE GÜVENİLİR EKİBİ OLARAK SİZLERE TELEFON KADAR YAKIN OLUP, TAPU VE TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZDE BİZLER HER DAİM BURADAYIZ. ERDEMLİ LİSESİ YAN TARAFINDA BULUNAN OFİSİMİZE KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

ERDEMLİ VİPGAYRİMENKUL.

Paylaş