Mersin Ayaş Denize Sıfır Koç Sitesi

Mersin Ayaş Denize Sıfır Koç Sitesi

Mersin Ayaş beldesinde bulunan Koç Sitesi masmavi denize ve ana yola yakın konumlanmış bir tatil sitesidir. Ayrıca bölgenin en köklü projelerinden birisidir.

Ayaş bölgesi berrak denizi ve geniş kumul plajı ile tatil severler için ideal bir mevkidir. En önemlisi tarihi mekanlara yakın konumlanması ile turistik ilgi odağı halindedir.

Ayrıca hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için göz bebeği konumundadır.

KOÇ SİTESİ muhteşem deniz manzarası ile sizlere Akdeniz’in doğasını sunmaktadır. Ayrıca temiz denizi ve kumul plajı ile keyifle tatilinizi yapma imkanı bulabilirsiniz.

KOÇ SİTESİ içerisinde geniş peyzaj, yüzme havuzu, araç otoparkı, çocuk oyun parkı, kamelya, site görevlileri ve aktif yönetim bulunmaktadır.

Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

KOÇ SİTESİ D-400 karayolunun sağ bölümünde konumlanmıştır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiştir. Ayrıca kolay ulaşılabilir bir bölgedir.

KOÇ SİTESİ çevresinde restaurantlar, kahvaltı salonları, market, manav ve kasap bulunmaktadır. Ayrıca eğitim ve sağlık imkanlarına ulaşmak mümkündür.

KOÇ SİTESİ Erdemli şehir merkezine 20 km, Silifke şehir merkezine ise 30 km mesafededir.

En önemlisi yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE KOÇ SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş